Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen ütésálló, porálló vagy...

Milyen ütésálló, porálló vagy cseppálló ANDROID-os telefonokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Legjobb az lenne ha az összes feljebb felsorolt tulajdonságot birtokolná a telefon.Olyan Motorola Defy Mini-re gondoltam.Xperia Tipo és Galaxy Mini NEM érdekel!Tudtok mondani ilyet?

2013. máj. 5. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Sima Defy. Minden téren jobb, mint a Defy Mini, használtan 25-30-ért már kaphatsz szépet, akár garanciával is.
2013. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Defy+, ami még elmegy de már az is gyenge. Szerintem neked a legjobb az Xperia Go.
2013. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Defy elavult sz.r, még esetlega Defy+ de már az sem egy mai teló. A legjobb az Xperia Go lenne, a Tipo nem strapa telefon.
2013. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Xperia-t nem akarok!Defy-k közül is csak a mini jön be. :s Más ötlet?
2013. máj. 5. 18:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez van.
2013. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez van. Keress akkor mást, de normális strapa telót ezeken kívül nem kapsz.
2013. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Aki szerint a Defy+ kevésbé elavult a Defy-nál, inkább hagyjon fel az ajánlgatásokkal, mert egyáltalán nincs képben... Az akku és a kamera kivételével dettó ugyanaz mindkét telefon, nekem volt mindkettő.


A Go pedig hiába erősebb, a kijelzője szánalmas. Annál tényleg jobb még a Defy is.

2013. máj. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
melyik telefon hasonlít leginkább a mini-hez?
2013. máj. 6. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:

#7: Ajánlom figyelmedbe:

- [link]

- [link]

Látom elég nagy szakértelmed van a témában, várom válaszod privátban.

Üdv.: wex.

2013. máj. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok a téves infó ezeken az összehasonlítós oldalakon, és még több minden kimarad, ha beértem munkába, írok privátot is.
2013. máj. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!