Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történhetett a telefonommal...

Mi történhetett a telefonommal (Galaxy S2)?

Figyelt kérdés
Egy Galaxy S2-es telefonom van!Ha kihúzom a töltőből utána mindig csönget, mintha töltenem és utána, mintha nem és ez váltogatja egymást!Gondoltam ROM hiba( egy gyári 4.1.2 van rajta, ODIN-al volt frissítve kb 2 hónapja, azóta tökéletesen működött!)de amikor rádugom USB-re nem ismeri fel a számítógép se, a telefonon megjelent mindig, hogy tudjak váltani MTP és egy másik mód között de most ez se jelenik meg, háttértárként se tudom csatlakoztatni a telefont!Mit tegyek?Gondoltam kicserélem a romot, mert ROM hiba, de így azt sem tudom!A telefonon a gyári beállítások visszaállitása után is ugyan ez a helyzet!KB 2 napja meg jól működött...

2013. máj. 6. 10:15
 1/5 Wadmalac ***** válasza:
Csatlakozó kontakthiba lesz. Szerviz. Másik kábellel próbáltad már? Mert lehet hogy csak a kábel a hibás.
2013. máj. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mas kabellel is ugyanez!Nem lehet valami mas hiba?Most nem csinalja, hogy jelzi, hogy tolti amikor nem is toltom, most csak siman nem megy az MTP!Nem tudom USB-vel csatlakoztatni a gephez, ugy jelenik meg a telefonon mintha toltenem es nem mintha USB-vel csatlakoztattam volna...
2013. máj. 13. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez már tényleg egy magy hiba :(

Vigyed szervízbe... Ott még talán tudnak rá megoldást :)

2013. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
Lehet hogy csak romhiba. Szerviz, az a biztos.
2013. máj. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyanaz a hiba a mobiloddal, mint ami az enyémmel volt. Vidd be szervizbe és ott teljes kijelzőcserét csinálnak, mert a csatlakozóval van probléma. Üdv
2013. máj. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!