Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a telefonommal?

Mit csináljak a telefonommal?

Figyelt kérdés
Reggel futottam es a telefonomon hallgattam zenét és utana már nem tudtam használni. Nem érzékeliamikor meg akarom nyomni a képernyőt:/ Kivettem már 1000x az aksit a sim kártyát meg mindent de nem működik.

2013. máj. 4. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az érintő kijelző nem működik? a gombok igen?

Sajnos nem hangzik jól. esetleg nem párásodhatott be belül? Probálj várni vele pár orát hátha az okozza bár érdekes lenne., vidd vissza gariba szerintem.. tuti megoldják

2013. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a gombok műkodnek csak.. a kepernyo nem:/ mar kb 2 oraja van kikapcsolva es azota szaritom.akkor .beviszem egy t mobile boltba.koszonom
2013. máj. 4. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
ilyen problémával tuti h megjavitják.. ehhez nincs mit hozzáfüzni.. ha nem jo akkor nem jó.. gari :)
2013. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!