Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes Amerikából...

Szerintetek érdemes Amerikából rendelni a Galaxy S4-et vagy itthonról is elég megvenni?

Figyelt kérdés
A garanciális nehézségek nem igazán érdekelnek, csak az hogy ugye itthon 1.9 GHz 4 maggal de ott meg ugye 8 magos de csak 1.6 GHz-es. Abban nem vagyok biztos a hogy a nyolc magot egyszerre is tudja használni vagy csak a 4-4 felváltva működik? Egyáltalán teljesítményben mennyi különbség? (Akár észrevehető akár nem.) Az "úgysem bírod kihasználni a teljesítményt" hozzászólásokat mellőzni kérném...
2013. máj. 6. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen áron vennéd?

Az amerikai árra számold rá a szállítást, vám, áfa összegét...


Szerintem nem érdemes.

2013. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, mert mire megkapod, szálítás, vám, áfa addigra többe lenne, mint itthon megvenni. A 4 versus 8 mag meg teljesen lényegtelen, a különbséget csak tesztprogramokkal lehet érdemi szinten mérni. Mert bármennyire is nem akarod hallani, a valóság az, h a büdös életben nem használnád ki.
2013. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából itthon is láttam néhány boltban hogy 8 magos Exynos de nem tudom hogy higgyek-e neki mert egész Európában nem kerül forgalomba a 8 magos, miért pont nálunk lehetne kapni na m1. Amúgy meg az egész op-ot kidobnám és maradna a színtiszta hardwer, mert fejlesztésre kellene, azért érdekelt, hogy egyáltalán melyik lenne az erősebb (Exynosra nehezebb feljeszteni mint Snapdragonra, de 8 magból többet is ki lehet hozni bár nem akarom szétégetni az egészet) 200.000 Ft-ért láttam (átváltva) de az annyira nem lényeg. Akkor lehet hogy maradok a 4 magos verziónál.
2013. máj. 6. 15:15
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Hivatalosan USA-ban is csak 4 magos verzió lesz, szóval gondold újra, hogy akkor azoknak miért hiszel?

Egyébként meg GSM boltokba miért ne lehetne 8 magos? GSM boltok azt szereznek be, amit akarnak. Csak szolgáltatónál lesz 4 magos, mert abban van LTE.


A 8 magos meg alig erősebb a 4 magosnál, tekintve, hogy az 2x4 mag, egyszerre csak 4-et tudsz használni.

2013. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát, ment a zöld kéz :)
2013. máj. 6. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!