Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a HTC...

Mi a véleményetek a HTC Wildfire S telefonról?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Maga a készülék nem rossz, sokat tud, de nekem kicsi volt a kijelzője. Én Sensation-ra váltottam tavaly.
2013. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

#1 hülyeséget ír, rossz telefon.

Már amikor megjelent akkor elavult volt, most 2 évvel később hadd ne kelljen elmagyaráznom mennyire számít elavultnak.

2013. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kösz. Én elégedett voltam vele, csak a kijelzője volt rossz. Első voltam.
2013. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül szar vétel, az már más, hogy aki alig használja valamire, annak jó vétel lehet.
2013. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én "csak" interneteztem rajta, telefonáltam és sms-eztem. Ez valóban semmiség egy telefont illetően.
2013. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy rettenet. Képesek voltak rátuszkolni a Sense felületet, aztán szerencsétlen dolgozzon 40 mega szabad Ram-mal.
2013. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóval nemjó :s Ti milyet ajánlotok?40-50ezer alatt?Olyat ami hasonlít a Defy Mini-re?
2013. máj. 6. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!