Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent pontosan az, hogy...

Mit jelent pontosan az, hogy megszűnik a mobil operációs rendszerének támogatottsága?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam egy cikket,h a windows phone 7.8-as op.rendszerének 2014. szeptemberében megszűnik a támogatottséga. Nekem jelenleg egy lumia 800-am van, amit imádok és nem tervezem lecserélni még egy ideig. Ha jövőre megszűnik a támogatás,akkor az azt jelenti,hogy a piactérről eltűnnek a telefonommal kompatibilis alkalmazások? vagy csak azt,h az újabbak nem futnak majd rajta..? ez azt jelentené,h vennem kell egy újabb op.rendszeres telefont,h egyáltalán tudjak alkalmazásokat használni?

köszönöm szépen a válaszokat :)



2013. máj. 6. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem lesznek hibajavítások rá, akkor sem, ha 2015-ben felrobban az összes.
2013. máj. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Wadmalac ***** válasza:
Nem lesz több szoftverfrissítés. Ennyi.
2013. máj. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát amit második mond...ugyanúgy tudod használni minden funkcióját, csak az alkalmazásokat sem frissítik/fejlesztik tovább. de tapasztalataim szerint a legfontosabb alkalmazásokkal most sincs probléma, tehát nemsok mindent kellene javítani, amit meg kell, azt 2014-ig biztos kijavítják.
2013. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Sony telefont, akkor megtudod. Már, amikor megveszed nincs supportolva. AZ én U-mhoz 1 év alatt (1 éve vettem...) egyetlen egy(!!!) frissítés érkezett, az sem javította ki a legundorítóbb hibákat. xDD
2013. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Wadmalac ***** válasza:
Ezért jó a főzött rom. Szorgalmasan frissítik még támogatási idő után is és alapból jobbak a gyárinál. :)
2013. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)) akkor hála égnek a támogatás lejárta után sem kell lemondanom a lumiamról az alkalmazások terén :)

bár az is lehet,h majd feltöretem egy ismerősömmel,h újabb rendszert tegyünk rá. még meglátom majd.

mindenesetre köszönöm :)

2013. máj. 7. 13:12
 7/9 Wadmalac ***** válasza:
Nincs rá gyári 8-as?
2013. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Wadmalac ***** válasza:

Van rá 7.10 gyári:

[link]

2013. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Wadmalac ***** válasza:

Ezek szerint a 7.8-cal nem xarakodnak tovább, nem bugmentesítik többet, mert van helyette 7.10, azt meg addig frissítik, amíg nem jön majd ehelyett is valami 7.X vagy a 8-as.

A telefonodhoz továbbra is van frissítés, csak az elavult rom verzióhoz nincs.

2013. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!