Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A windows phone-okon hogyan...

Domokos Viktor kérdése:

A windows phone-okon hogyan müködik a mobilinternet, bluetooth stb?

Figyelt kérdés
Nagyjából érdekelne, hogy hogyan is mülödik a windows telefonos oprendszere. Előnyök és hátrányok egyaránt érdekelnek.

2013. máj. 6. 14:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Először is Windows-os telefont ne vegyél. Instabil, fagy és borzalmasan primitív (mint az iOS). Androidos telefont vegyél azt szuperül személyre szabhatod és az almás hiedelmekkel ellentétben nem fagy le, meg omlik össze (legalábbis egy éves az Xperia U-m és egyszer nem fagyott le, lehet én vagyok a béna^^). A wifi meg úgy működik, hogy bekapcsolod és megy, vagy mire gondolsz? :D
2013. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Mobilinternet alatt nem a wifit értem hanem az állandó sim kártyán lévő netet, mert hallotttam olyat hogy ezt nem lehet használni windowsos telefonoknál.

Egyébként 2-3éve androidot használok nálam is sokszor volt vele probléma. Ezért is térnék át másik oprendszerre.

2013. máj. 6. 14:17
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A windows phone, a 7 -től igenis stabil. Nem fagy gyakrabban, mint bármelyik op.rendszer! A net meg ugyanúgy működik rajta, mint minden más telón, wifivel, v mobilhálózaton.
2013. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm, Lumia 610-es telefonról vélemény?

Ne írjatok olyat h inkább lumia 800, mert arra már nincs pénzem. :d

2013. máj. 6. 14:51
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
A kevés ram miatt előfordulhat, hogy egyes alkalmazások nem lesznek rá jók. Szerintem nem éri meg. Inkább egy 710-es, vagy valamelyik régebbi wp7-es modell (omnia 7, hd7, trophy, mozart).
2013. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%

610-t ne vegyél, Wp7 van rajta csak, illetve eléggé gyenge..

Wp8-as telefont vegyél csak, mindegyik sokkal erősebb mint a 7es csúcsmodellek (pl. Lumia 900) illetve jövőre jön rá a Wp9, és sok program is van ami a régin már nem fut. A Wp amúgy sokkal gyorsabb, stabilabb az Androidnál, az tény hogy testraszabhatóságban elmarad, illetve kevesebb app van rá, mondjuk Androidnál sincs sok értelme a rengeteg fingós appnak.

2013. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
A lumia és az iOS fagy, az android meg nem? Fordítva kellett volna leírnod barátom, mert amíg nem jailbreakeltem az iPhone 4 készülékemet 2 évig egyszer sem fagyott le. Az android? Jujj barátom, haverom s3-a folyamatosan kikapcsol, lefagy, és nincs semmi módosítás rajta, nincs rootlva. Anyumnak lumia 710 van kb. 1 éve és neki sem fagyott le egyszer sem. Hogy is van ez?:)
2013. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat, de egyébként az én anrdoidosom is gyakran fagy, vagy éppen ki is kapcsol csak úgy. Emiatt szeretnék váltani.
2013. máj. 6. 16:39
 9/26 anonim ***** válasza:
30%
Lumia 610? az szutyok . Lumia 620. az jó
2013. máj. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom honnan jön ez a WP fagy duma.Pont hogy stabil,mint egy duzzasztógát.Ezek az Androidos vérpistikék.......:)Miért kell valótlant állítani valamiről?Itt van Bog mester,pont az ellenkezőjéről mesél:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=vQ1..

Nagyon jó a WP8.Na persze nem azoknak akik a bucimacis,és a tininindzsás téma közt szeretnének váltogatni,meg főzött romokkal szórakozni,de ezt Bog szépen elmagyarázza.Zártabb de megbízhatóbb rendszer,mint a droid.

2013. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!