Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tönkremehet úgy a fülesem,...

Tönkremehet úgy a fülesem, hogy el alvásnál használom? És ti el tudtok aludni így? Van ennek bármilyen következménye?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ. Ha sokat forgolódsz akkor nem túl jó, ha ráfexel meg nyakad köré tekered, meg kihúzgálod a lejátszóból, esetleg lerántod a telefont v. hasonlók.
2013. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Megtörhet a zsinórja, tehát igen.
2013. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
vagy sérülhet a csatlakozó.
2013. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
87%
én nagyon könnyen elalszom így, többnyire viharoknál szoktam fülessel aludni. úgy 1-2 hónappal rövidíti meg a füles élettartamát. nálam átlagosan kb... volt idő, mikor alvásnál nem használtam, 7-8 havonta vettem újat. most félévente, ha mákom van. szóval azért vigyázz vele. nem egyszer tört meg a kábel...
2013. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sennheiser fülesem van. Sokan dícsérik, mert időt álló márka. Elalvásnál inkább nem fogom használni, de csak kibírja jó ideig. :)
2013. máj. 9. 16:49
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha sikerül úgy elaludni, hogy bent van a füles, és bent is marad sokáig, az igencsak kedvező táptalajt jelent a fülben élő baktériumoknak, azaz ilyen szokás esetén gyakrabban kell fület mosni.

A fülbacik mindenkinél ott vannak. Fontos, hogy ne szaporodjanak el túságosan, de kiírtani sem szabad őket. Ezért ne moss fület fertőtlenítővel naponta :)


A hangerőt lődd be optimálisan, azaz ne legyen hangosabb a szükségesnél, mert az nem hagyna elaludni.

2013. máj. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nem az a kár hogy az a vacak tönkre megy hanem az hogy a füleden van amikor elalszol!! Az alvás azért van, hogy mind az, amit átélsz egész-nap, annak a tartalma gondolatilag és képi, érzelmi feszültségképpen, mint memória fel legyen dolgozva az agysejtekben!!


Lehet használni elalvás előtt lazításképp, de aztán le kell tenni!

2013. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Reedge válasza:
Valóban nem ajánlott elaludni, miközben rajtunk van a füles, de ha ennek veszélye mégis fenn áll, óvintézkedésként javaslom, vezesd el úgy a zsinórt, hogy ne gabalyodj bele, pl vezeték a váll fölött fej fölé elvezetve készülékkel együtt, vagy pizsi alatt vezesd a zsinórt és a készüléket akaszd a nadrágodba - bár így kényelmetlenebb, nekem a fölső elvezetés jobban bejött :)
2013. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ráfekszel, rángatod, stb... tehát hamarabb tönkre mehet.

ha vigyázni szeretnél a jó fülesedre, akkor szerintem vegyél egy olcsó vackot erre a célra, azért nem kár. ráadásul a minőség miatt sem kell különösebben aggódnod, mert ha halkan hallgatod, akkor az sem fog torzítani és reggelre se süketülsz meg.

én próbáltam már így elaludni, de sose jött be. mindig a zenére figyeltem és ébren tartott. másrészt én a saját szívdobogásomat is hangosnak találom, mikor elalvásról van szó.

2013. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!