Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mennek égre menő viták...

Miért mennek égre menő viták azon hogy ki milyen op. Rendszeres telefont használ? Miért nem lehet elfogadni azt hogy ami az egyiknek jó a másiknak nem?

Figyelt kérdés
Folyton megy hogy ez a szar, ez az isten, megpróbálják ráerőltetni a véleményüket a másikra. Miért jó ez sok embernek?
2013. máj. 8. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:

mert más minden ember igénye, és sokan nem képesek felfogni, h valakinek ez nem tetszik, vagy az, vagy esetleg nem teheti meg magának (ios)

egyébként mind a 3 "nagy" op.rendszernek (android, wp, ios) megvan a maga előnye és hátránya is...

2013. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Antimod ***** válasza:
Pótcselekvés, illetve mindenki igyekszik maga számára igazolni döntése helyességét. Ha érv nincs, maradnak az érzelmek.
2013. máj. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SzilKa ***** válasza:

Szerintem az iphone-osokat sokan irigylik(nyilvan nem mindenki, de sokan), ezert fikazzak. Az iphone-osok meg unjak ezt es ezert fikazzak az androidot.

Nekem mindketto van, mindkettonek vannak elonyei es hatranyai is. Es pont ugy gondolom, ahogy te is, hogy kinek milyenek az igenyei, olyat hasznaljon. Mellesleg mar az android csucskategoriaja is kerul annyiba, mint egy iphone (pl. a samsung s4). Ennyi.

Hdakozzon, akinek nincs jobb dolga :)

2013. máj. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek, csak olyan unalmas már hogy ez megy mindig. Én használtam mind a 3 nagyot és mindegyikben volt olyan ami tetszett és olyan ami nem, ezt sok emberrel kulturáltan is meglehet beszélni, de vannak olyanok akik olyan szinten elfogultak valami iránt hogy hihetetlen.
2013. máj. 8. 09:03
 5/8 Wadmalac ***** válasza:

V8 vs japán "fúrógép-motorok".

Benzines vs diesel.

Német autó vs francia vs japán vs amerikai stb.

Windows vs. Linux.

Autósok vs motorosok vs gyalogosok vs kerékpárosok.


Azért mert az emberek imádnak végtelenségig vitatkozni ízlésekről értelmetlenül.

:)

2013. máj. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem én ezt de miért nem lehet normálisan ész érvékkel? :D

Szerintem ez se rossz ezért meg ezért, de nekem az jobban tetszik...

2013. máj. 8. 09:29
 7/8 Wadmalac ***** válasza:
Ízlésre nincs érv, bunkóra nincs gyógyszer. :D
2013. máj. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez tetszik :D
2013. máj. 8. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!