Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC vagy a Samsung gyárt jobb...

Skynet2042 kérdése:

HTC vagy a Samsung gyárt jobb TELEFONOKAT?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 10:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Anyaghasználatban, összeszerelés minőségében, kijelzőben egyértelműen HTC a legjobb (legalábbis ha ezt a kettőt nézzük akkor mindenképp).


Samsung-ba meg jobb, hogy bővíthető és cserélhető aksis telefonokat dob piacra (mondjuk ez számomra tökmindegy), illetve SGS4-nek jobb is a kamerája (nappal), mint a HTC One-nak.


HTC hátránya kb az, ami a Samu előnye, tehát nem bővíthető/cserélhető aksis telefonokat gyárt (valamit valamiért, fém házba ezt így a legkönnyebb megoldani), és a One gyengébb kamerája (azért a One kamerája is elég jó, csak a kettőt egymás mellé rakva azért látszódik, hogy nappal nem teljesít olyan jól).


Ami relatív, hogy kinek melyik tetszik, az a felhasználói felület. Szerintem a TouchWiz/MotionWiz egyszerűen nevetséges, ronda, mintha egy kisgyerek dobta volna össze. Van benne pár jó rész, de leginkább kukázni kéne az egészet.

Sense nekem jobban tetszik, bár a stock Androidnál nincs jobb.


Hardveresen mindkét gyártó a legjobbat rakja a csúcskategóriás készülékeibe, HTC One és SGS4-ben pl. ugyanaz a hardver.

2013. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én fogtam a kezemben mindkettőt, sajnos azt kell mondjam a HTC köröket ver szinte mindenben a samsungra. Persze ettől függetlenül úgyis mindenki a samsungot veszi mert már a csapból is az s4 folyik még a 70 éves tatám is tudja mi az ellenben a HTC-t alig ismerik az emberek pedig szerintem az az egyik legjobb telefongyártó.
2013. máj. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
a 11-es nek mondom, hogy az s4 kamerája csak nappal jobb?
2013. máj. 9. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!