Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az S II még mind a mai napig...

Az S II még mind a mai napig megállja a helyét?

Figyelt kérdés
77 ezerért árulgatják mostanában és ahhoz képest szerintem ez eléggé jó ár érte, azt szeretném kérdezni hogy annak ellenére hogy nem egy mai telefon (bár akkor is csúcskategóriás) az újabb játékok is futni fognak e rajta, lesznek-e apró szaggatások a rendszerben vagy bármi probléma? Ennyi idő után is tudjátok ajánlani nekem?

2013. máj. 8. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne vegyél samsungot!


Ennyiért van Sony Xperia S, ami sokkal jobb.

2013. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha Xperia S kijön ennyiből, az jobb, ennek ellenére az SII bivalyerősnek számít most is.
2013. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem számít bivalyerősnek, csak erősnek.

Nem rossz telefon az S2, de 77k-ért sok. Ha 720p-s kijelzője lenne, akkor jó vétel lenne ennyiért, 77k-ért inkább Galaxy Nexus.

2013. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Galaxy Nexus 86K,de mindegy.
2013. máj. 8. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Tehát még 10k-val sem drágább, de mennyivel jobb.
2013. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is bivalyerős de tényleg megállja a helyét ma is de szerintem 60.000-nél nem ér többet.Szerintem is akkor már inkább Galaxy Nexus.Alig drágább és tényleg jobb.
2013. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A samsung galaxy s2 hatdveresen a kijelzőt leszámolva jóval erősebb.Négzetek meg egy benchmark összehasonlító tesztet.A kijelző igaz hogy Hd de pentile matrix, míg az sgs 2 nél rgb mátrix, ami szebb képeket ad.Valamint a nexusban alap android van, ami nekem kicsit gagyi feeling (a30000 ft os kínai tabletemen ugyanilyen van) prémiumabb érzés az sgs2.Egyébként minden megy rajta, még a legcombosabb játékok is (gta3 55 fps sel).
2013. máj. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!