Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért mondja a sok "okos" hogy...

Mért mondja a sok "okos" hogy az iPhone huuu de drága, amikor a sz. R műanyag Galaxy S3/4 is annyiba kerül?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 17:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki mondja, de annak fogalma sincs az árviszonyokról. Az iPhone nem drágább, mint a többi, hasonló kategóriás telefon. A Galaxy S3 különben nem tűnik szar készüléknek egyáltalán; mintha kis elfogultság hallatszana írásodból. Nekem iPhone-om van, a Samsunggal az az egyetlen bajom, hogy nekem nagy, különben jó telefon összességében.
2013. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
47%
én is az első véleményén vagyok. igen, ez a dolog tényleg irónikus, de nem kell vele foglalkozni, ebből van az ellentét, amit a samsung fanok kezdtek(mer hát az apple az drága és nem ér annyit...), közbe tényleg, csak azóta sikerült a samsungnak is felnőni ahhoz, hogy a felesleges dolgokat drágán adja...mellesleg én is iPhone-t használok, de én sem vetem meg más márkákat :D
2013. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

HElo!

Lehet műanyagból van,de hardverileg meg lassan minden szempontból oda vissza agyonveri az Iphone-okat.

Iphone mellett már szinte csak a kijelző meg az anyagminőség szól.

ÉS drága szerintem is Iphone 5 160.000 FT míg Galaxy S III 105.000 FT körül van anyagminőségbe rosszabb meg kijelzőbe.DE Iphone-oknak lásd be nagyon magasan van az áruk közbe 2x 1 gHz ,ennyi van a 60.000 FT-os készülékekbe is pl Samsung Galaxy S III mini vagy Htc Desire X.

Nekem is volt már Iphone-om,de a samsung,htc és lg is jobb telefonjai vannak már mint az Iphone 5......

2013. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
verheti oda-vissza hardverileg papíron, de meglehet b.szni mert az android sehol sincs az iOS-hez képes optimalizációban SE.
2013. máj. 8. 20:00
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
akkor sem ér az Operációs rendszer miatt annyit,
2013. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
szinte vártam már, amikor jön valaki a hardverrel...mit érsz el azzal a nagyon erős hardverrel, amikor ugyanazok a játékok simán elmennek egy iPhone 4-en is? nem feltétlenül az iPhone 5-öt kell mindenhez összehasonlítani...elég baj az, hogy az S3 olyan telefonokkal is összehasonlítható, mint egy 2 évvel idősebb iPhone...:D szerintem nincs miről beszélni.
2013. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Helo utolsó.

Milyen 2 évvel idősebb Iphoneról beszélsz???

Az Iphone 5 pár hónappal fiatalabb az S3-nál.

Itt nem csak a játékról van,szó ,igaz elég gördülékeny az Iphone és szinte kizárt hogy megakadjon,de S3-nak gyorsabb a böngészési sebessége például...

Szerintem mindenki majd magának kiválasztja hogy mit vesz,de azt is tudni kell hogy több samsung tulajdonos van mint iphone tulajdonos :D

2013. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
iPhone 4-re gondoltam. azon is lehet teljesen jól netezni is, azonnal betölti az oldalakat az is.
2013. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
tudom,persze jó telefon az Iphone egy szóval nem mondtam hogy nem jó,csak Samsung is jó és kicsit megfizethetőbb egy átlagembernek....
2013. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
ja, az S4 is DRÁGÁBB mint az i5....
2013. máj. 11. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!