Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A juicedefender v batterysaver...

A juicedefender v batterysaver csak akkor használ, ha a wifi és gps bevan állandóan kapcsolva?

Figyelt kérdés
A wifit csak akkor kapcsolom be ha kell is, a gps-t pedig csak ha nagyon kell és nincs sehol ingyen wifi. Szóval ha így használom a netet, akkor is szükség van a jucera? vagy csak az állandó net kapcsolatot szakítja meg, és ezután csak óránlént kapcsolja be pár másodpercre, email,fb,twitter értesítések végett?

#juicedefender
2013. máj. 8. 17:42
 1/1 |Orfeusz| ***** válasza:

Én nem használom ezeket pont amiatt amit te is mondasz. Csak a wifit, mobilnetet, GPS-t kapcsolják le meg a fényerőt veszik lejjebb. Ezeket simán magadtól is meg tudod csinálni és nem az app erőszakolja rád ha úgy gondolja.

Amúgy én a Taskerrel csináltam pár műveletet (iskolában wifi kikapcs, ittkon 20 percenként wifi sync, éjszaka repülő mód, hétvégén csak bekapcsolt képernyőnél van wifi)

Ha érdekel dobj egy privit :)

2013. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!