Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elgondolkodtam 1 ipad mini,...

Elgondolkodtam 1 ipad mini, megéri megvenni? Netezni és filmet nézni akarok rajta.

Figyelt kérdés

Nem vagyok tisztába ios rendszerrel,az alkalmazásokat csak pénzért lehet letölteni,vagy itt is vannak ingyenes appok??

Magyar nyelvű az IPad mini???Vagy nekem kell magyarosítani,vagy jobban járok 1 100ezer körüli laptoppal?Laptopom van már...csak 1 régebbi széria...egyenlőre ennyi..


2013. máj. 8. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ugyanúgy vannak ingyenes alkalmazások is, ugyanúgy magyar. viszont ha választanom kéne, inkább laptopot vennék, vagy akkor már iPad 2-t olcsóbban, ha már ugyanaz a hardver van benne, csak ez drágább, mert újabb.
2013. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Páromnak (27 éves lány, nem informatikus) vettünk egy ipad minit, imádja.


Beállítottam egy torrentprogramot rá (iTransmission), megmutattam, hogy kell használni.


Önállóan tölt le vele filmeket, felirattal.. ennyit az állítólagos apple-korlátoltságról:)

2013. máj. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az nem semmi,valami ilyenre gondoltam én is..

Én is néznék rajta filmeket meg efféléket

Akkor megéri megvenni..

2013. máj. 9. 11:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül éri meg, én 100e körül inkább vennék egy használt laptopot, i3-i5 procival már lehet hp-t, dell-t kapni.
2013. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Laptop jobban megéri, több mindent lehet csinálni rajta, de ez felhasználási területtől függ.

Csak netezni és filmezni tökéletes egy iPad, hisz ezeket nagyszerűen tudja. Akár vehetsz hozzá egy külső billentyűzetet is, és akkor sokkal inkább olyan, mint egy laptop.


iPad mini amúgy jó lenne, de egyetlen hibája, hogy 1024x768 a felbontása. Ezzel két gond van: 1. alacsony, Androidos tabok harmadennyiért jobb kijelzővel rendelkeznek, amiknek mondjuk lehet van más hátrányuk (gyenge hardver, kis aksi, stb.), de ciki, hogy még ők is képesek 1280*800-as kijelzőt belerakni a ráadásul kisebb, 7"-es kijelzővel rendelkező tabjukba.

És 2: 4:3 képarányú. Ez mondjuk nem akkora probléma, mint az előző, de mondjuk filmnézésre sokkal jobb lenne a 16:9 vagy a 16:10.

2013. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen megéri. Nekem is van és tényleg nagyon jó.
2013. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ma volt a kezembe 1,el kell árulnom,hogy néztem a nexus 7-es is,nem tom miért istenítik,de ipad gyorsabb.....
2013. máj. 9. 21:00
 8/13 anonim ***** válasza:
ha media markt-ban vagy hasonló helyeken nézted, akkor látszik igazából a két rendszer közötti különbség. ott rengetegen összevissza nyomkodják, és bár sokan felhozzák ezt negatívumként, hogy ne hidj neki, azért lassú, mert sokan használták...valóban, ha nyomnánk a nexus7-en egy gyári visszaállítást, gyorsabb lenne, na de mi se gyári stock állapotban használnánk, hanem raknánk tele mindennel...:D ezzel szemben egy iOS-es cucc sokkal kevésbé lassul be, ha tele van mindennel.
2013. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem iPad Mini van, egy barátomnak Nexus 7. Minden szempontból gyorsabb és stabilabb az Apple, szóval Minit érdemes venned kérdező!
2013. máj. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hülyeséget beszélnek, nem gyorsabb az iPad mini, csak annyi, hogy az nem akad. Nexus 7-nél meg jelen van a mikrolag, tehát ha lapozol vagy valami akkor nem lesz annyira gördülékeny, de ez nem ugyanaz, minthogy lassú, tudni kéne a különbséget.
2013. máj. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!