Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elgondolkodtam 1 ipad mini,...

Elgondolkodtam 1 ipad mini, megéri megvenni? Netezni és filmet nézni akarok rajta.

Figyelt kérdés

Nem vagyok tisztába ios rendszerrel,az alkalmazásokat csak pénzért lehet letölteni,vagy itt is vannak ingyenes appok??

Magyar nyelvű az IPad mini???Vagy nekem kell magyarosítani,vagy jobban járok 1 100ezer körüli laptoppal?Laptopom van már...csak 1 régebbi széria...egyenlőre ennyi..


2013. máj. 8. 21:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Minden programot, alkalmazast gyorsabban nyit meg a mini. Mindenre gyorsabban reagal. Tehat gyorsabb. A Nexus akadozik. Sz@r.
2013. máj. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Látványosan gyorsabb az iPad. Lásd ezernyi YouTube videón.
2013. máj. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
iPad mini néhány esetben gyorsabb, de ez is csak az alacsonyabb felbontásnak köszönhető. Nexus 7-en 30%-kal több pixel van, ez azt jelenti, hogy ahhoz kicsit több erő is kell, ahhoz képest az az 1-2 másodperces különbség, amíg betölt egy játék az semmi.
2013. máj. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!