Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend g510 jo telefon?...

Huawei Ascend g510 jo telefon? Csak skype, viber, twitter kellene, es jo kepeket csinal? Megbizhato marka? Ennyi penzert 60ezer eleg sok mindent tud.

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem G300 van január óta de semmi probléma vele, ezekre amiket írtál mind teljesen alkalmas. Wifi-je pl nagyon jó még soha nem dobott le, skype is szépen fut akadás mentesen. Csak azért tartanak tőle sokan, mert nem ismerik, mindenki csak a Samsung meg Sony meg Iphone...
2013. máj. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy nem rég találkoztam egy vállalkozó ismerősömmel, és meglepődve tapasztaltam, hogy olyan telója van mind nekem. Mondta, hogy az elmúlt 1 évben ez az 5. okostelója, de eddig a Huawei a legstrapabíróbb. Ajándékba kapta de sose gondolta volna.
2013. máj. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!