Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend G510 véleményt?

Huawei Ascend G510 véleményt?

Figyelt kérdés
Jó vagy rossz??

2013. máj. 9. 15:02
 1/5 anonim válasza:

Engem is érdekel ez a modell, itt elfogadhatónak mondják: [link]


Mennyiért láttad?

2013. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sztem jó teló,a zte blade-met cseréltem le rá.A kijelző szép nagy,a felbontásba nem mondod meg ránézésre hogy csak 854x480.Az 512Mb ram kevés,ezért néha reccen.Az aku egy nap normál használat mellet lefekszik.De egyenlőre meg vagyok vele elégedve.Hasonló belsővel szerelt márkás telefonok 90-100ezrók.(persze jobb kijelző,nagyobb ram,jobb gpu stb)
2013. máj. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
g510em van es nagyon szeretem, jo kis telefon.
2013. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is meg vagyok vele elégedve :) Gyors. olvastam h mások az alkalmazásokra panaszkodnak, hogy nem futnak normálisan. Hát nekem nincsen semmi baj az alkalmazásokkal sem! Nagyon jó kis telefon. nagyon alkalmas netezésre is :)
2013. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én csak azoknak ajánlom akiknek nincs sok pénzük, de szerintem jobban megérné gyűjteni egy jobb telefonra. Én másfél honapja vettem meg a vodafone-nal. Először nagyon tetszett újdonság volt nekem az okostelefon, de utána rájöttem, hogy több sebből vérzik. 512 mb ram-t nem tudom, hogy gondolták komolyan, mert irdatlanul kevés emiatt nagyon betud lassulni a telefon, és emiatt egy pár mobil játék el se indul. Az akkumulátora csapnivaló, ha sokat használod még egy napig se bírja, aztán vannak még benne apróbb hibák. A kinézetével meg a kezelésével nincs gond. Nem egy rossz telefon, de messze van a jótól, ha találok egy jó munkát, akkor lecserélem egy jobbra.
2013. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!