Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS Miért csinálja ezt a...

SOS Miért csinálja ezt a Galaxy S Advance?

Figyelt kérdés
Még nincs 2 napos se, és nem tudom, hogy ez valami hiba vagy mi miatt lehet. Tegnap kezdte csinálni, hogy leteszem, és és egy idő után világítani kezd. Aztán megint elsötétül pár mp múlva, majd megint világít. És ezt folyamatosan. Éjjel nagyon zavart, de még napközben is idegesít, mert nem értem, miért csinálja ezt. Ez az első okostelefonom, még éppen csak tanulom használni. Páromnak Galaxy s2 van, de az övé sosem csinált ilyet, és tanácstalan, hogy mit csináljak vele...

2013. máj. 10. 06:08
 1/8 A kérdező kommentje:
ja, és használat után kb 5 percig nem csinálja ezt, utána kezdi csak el
2013. máj. 10. 06:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Vigyed vissza ha 2 napos...
2013. máj. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Wadmalac ***** válasza:

Az automatikus fényerő-beállítást kapcsold ki.

Ha megszűnik, esélyes a hardverhiba, garban mehet vissza.

Ha nem szűnik meg, inkább szoftvhiba lehet, egy gyári frissítést meg lehet próbálni, ha az sem segít, szintén garban vissza.

Persze a legegyszerűbb, ha helyből garban vissza. :D

2013. máj. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

de jó :( Lehet, tényleg az lesz, hogy visszaviszem

Kikapcsoltam már az automatikus fényerőt meg az energiatakarékos képernyővel is próbálkoztam de semmi.

viszont azt figyeltem most meg, hogy kb 5x csinálja egymás után (10 mp sötét, 5 mp világít a képernyő) aztán abbahagyja. azt még nem volt időm figyelni, hogy ez ismétlődik-e bizonyos idő után.

valamilyen feltelepített alkalmazás nem okozhatja ezt?

2013. máj. 10. 10:20
 5/8 Wadmalac ***** válasza:

Ha mázlid van, simán egy bug a romban. Frissíts legújabb gyári szoftverre.

A Kiest nem ajánlom, szidják, mint a bokrot. Odinnal.

2013. máj. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, de sikerült megoldanom a problémát. Feltűnt, hogy a háttérben fut 1-2 app, amit épp nem is használtam (élő háttérkép, meg egy játék) töröltem őket, azóta teljesen szuper megint minden!
2013. máj. 10. 14:42
 7/8 Wadmalac ***** válasza:

Nnnna, remek. :)

Én is szedtem már le olyan beteg appot, hogy azt hittem, dobhatom el a telót.

A play appszűrése nem egy halálos biztonság. :)

2013. máj. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jáj de megkönnyebbültem :D
2013. máj. 10. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!