Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek menyi ideig birja az...

Nektek menyi ideig birja az iPhone 4-esetek?

Figyelt kérdés
Nekem napi 14-16 orat birja es abbol kb 6orat hasznalom. Ez normalis??

2013. máj. 11. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálam most azt csinálja, hogy önkényesen kikapcsolja a wifit, ha nem használom és ezzel nagyon megnőtt az üzemideje. Régebben a képernyőzáron át is látszott a wifi ikonja, most nem, szóval spórol magának. (félig örülök, félig nem, mert így netes hívásokkor nem tudnak elérni)... Szóval nekem simán 2 nap, ha normál dolgokra használom, persze a játékok nagyon merítik.

6 órát használod egy nap? ...Már bocs, de nekem az egy kicsit soknak tűnik. (gondolom, ezt nem a munkahelyen csinálod és nem is otthon alvás helyett :) De ehhez semmi közöm, de tényleg túl sok időt töltesz vele.

2013. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!