Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tapasztaltaitok vannak...

Milyen tapasztaltaitok vannak IPhone 5-el? Megéri megvenni? Mit kell tudni az iOs-ról?

Figyelt kérdés
Telefont vennék de kicsit félek az IPhone-val. Miket érdemes tudni, minden tapasztalatot írjatok le légyszi.

2013. máj. 11. 17:52
 1/6 anonim válasza:
100%

Minőségi termék, egy erős két magos CPU-val, és iOS rendszerrel megáldva. Talán az egyik legjobb, elvileg lehetetlen "megakasztani".

Egyetlen hátránya talán az ára...ezen felül még annyi hogy a telefon összes szolgáltatását nem fogod tudni kihasználni itt Magyarországon, ugyanis ezt az amerikaiknak tervezték elsősorban.

Kijelzőjére és gyönyörű külsejére roppantúl kell vigyázni, mivel eléggé törékeny.

Kamera és Videóminőség szemet gyönyörködtető. (Full HD 1080p)

Összesítve: nem fagy be, nincsenek felesleges reklámozások mint az Androidnál, gyors, minőségi, az iPhone egy életerzés, ez egy drog, ezt szeretni kell:)

Remélem segítettem!

Üdv,egy iPhone 4s tulajdonos

2013. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy kis kiegeszites az elozohoz : nem annyira serulekeny a kijelzoje , tobbszor ejetettem mar ki, ma hajnalban is levertem az ablakparkanyrol a jarolapra ( kb. 1m) ,tulelte mindig .


Az iphonetol es az iostol nem kell felni , bolondbiztos es nagyon egyszeru,logikusan felepitett rendszer ,barki mg tudja tanulni a hasznalatat 1-2 nap alatt. Vannak korlatozasok benne,amik latszolag ertelmetlenek es majd jon mindjart par androidzseni,aki emiatt fikazni is fog (pl. Bluetooth filekuldes csak programokon belul mukodik,zeneket csak ramasolhatsz,letolteni nem tudsz rola ..stb) - de ezek alapvetoen a keszuleket vedik . Az iosnel soha nem a hardver parametereit kell nezni,hanem egyben az egeszet. Gordulekeny ,habar kisebb hw.en fut mint a konkurens cegek operacios rendszere. A kameraja is csak 8mp , viszont bizonyitottan szebb fotokat csinal,mint egy konkurens 50%-al nagyobb felbontasu fenykepezogepe .


Szoval szerintrm ha van ra penzed,vedd meg nyugodtan

2013. máj. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jo tenyleg. Megbizhato, gyors, szep. Csak vigyazz, fuggoseget okozhat.
2013. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Három éve vagyok iPhone tulaj , most cseréltem 4 ről 5 re (két hónapja).


Már nincs mit elmondanom , mivel az első és a többi válaszoló kb mindent elmondott.


Én is ,csak ezt tudom mondani: Megbízható , megéri az árát , nem fogsz csalódni , az okostelók közül ezt a legkönnyebb kezelni.

2013. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy csak annyi a hibája, hogy gyorsan merül.
2013. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az i5 kijelzője nagyon jól bírja a strapát. Van fönt több törés videó is. Ha pedig leesik és csak egy kisebb repedés van rajta, akkor cserélik. Nem rég szivárogtak ki és láttak napvilágot az apple belső titkos garancia feltételei.
2013. máj. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!