Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem fókuszál közelre a...

Miért nem fókuszál közelre a Nokia Lumia 820?

Figyelt kérdés

Szóval fókuszál... de!

Amikor fókuszál egy pillanatig tű éles a kép... aztán mikor "elsütném a képet" akkor már homály....

(közelre->apró szöveg)

Lehetetlen hogy ne tudja lefényképezni... hisz tűéles 1 ideig :( és próbáltam azt hogy hamarabb nyomom le stb...... semmi nem történik :( ugyanúgy homályos :(

Segítsetek kérlek :(

Nincs makró mod benne. legalábbis nem találtam.... és ha beállítom a kamera módnál azt hogy: KÖZELI.

Akkor sem jobb... :S

Mitévő legyek?



#kép #kamra #közelség #aprószöveg #7cmről
2013. máj. 12. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lapnál kellene, virágnál lehet gond, pl a virág helyett a hátteret élesíti be, mert ott nagyobb a felület. Am ha nem segít semmi, akkor egy trükk. A tenyered a kam elé teszed kb tíz centire, a kameragomb félig lenyom, megvárod míg befókuszál, majd a kívánt tárgyhoz teszed a telót olyan távra ahol éles a kép. (ez annyi lesz ahol a tenyered volt) majd ott teljesen lenyomod a kameragombot. Amíg átviszed a telt értelemszerüen félig nyomvatartod. Ez pl virágoknál mindig jó. De lapnál nem kellene ilyen trükk. Teszteld le, írd meg bejött e.
2013. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lapnál csinálom :/
2013. máj. 12. 09:50
 3/11 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam :( annyira hihetetlen hogy... fél mp ig fókuszál be.... aztán vissza áll alap helyzetbe... pedig letartom a gombot... és nem remeg a kezem se :(
2013. máj. 12. 09:52
 4/11 A kérdező kommentje:
Tuti van megoldás :( segítsetek :(
2013. máj. 12. 09:52
 5/11 A kérdező kommentje:
Befókuszál... és vissza áll homályba :(
2013. máj. 12. 09:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom... Nekem sohasem volt gond. Ahogy írtam pl virágoknál csak h a háttér lett élesebb. Arra ez a tenyeres trükk bevállt.
2013. máj. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:/
2013. máj. 12. 09:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Esetleg állíts vissza mindent alapba...
2013. máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam.. semmi :/
2013. máj. 12. 10:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Töltsd le valamilyen más kameraprogramot, amiben van rendes makró, az alap kamera program nagyon gagyi (tapasztalat - Lumia 620) Programok: Camera 360, Clever Camera, Proshot, HDR Shot Camera (még nem teszteltem őket, nekem is csak ajánlották ezeket)
2013. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!