Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom letölteni a...

Dorina90 kérdése:

Miért nem tudom letölteni a Temple Run-t a telefonomra?

Figyelt kérdés

Egy Samsung Galaxy Y okostelefonom van és le akarom tölteni (persze ingyenesen) ezt a játékot. A baj csak az hogy amikor bemegyek a Play áruházba és beírom hogy mit akarok letölteni akkor azt írja ki: "Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval." Ezt meg tudom változtatni? És van valami más oldal ahol le tudom tölteni INGYEN?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm! :D



2013. máj. 12. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amihez armv7-es proci kell (a temple run is ilyen). Az y meg ugyebár armv6-os. Ezért nem kompatibilis és ezen max. egy telefon cserével tudsz segíteni.
2013. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ennek a telefonnak elég kicsi a teljesítménye és ezert nem engedi a Google Play ,hogy letöltsed ,mert valószínűleg el sem indulna !

Mas oldalakról le lehet tölteni ugyanezt a játékot de vagy nem fog elindulni vagy elindul csak nagyon szaggatva vagy éppen nagyobb félbontásban mint a kijelződ mérete !

Sajnos nekem is volt ilyen problémám Samsung galaxy mini-vel .

Összefoglalva ezen a telefonon nem lehet jatszani a temple run-t mert a processorja nem elég erős hozza és túl kicsi a ram mérete!

2013. máj. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Túl gyenge a telefon hozzá, ha máshonnan letöltöd akkor sem fog menni, esetleg próbálkozhatsz armv6 processzorra portolt verzióval , de szerintem azzal sem fog normálisan működni :

[link]

2013. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi.
2013. máj. 12. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!