Nokia lumia 520?

Figyelt kérdés
mikor lehet kapni a tmobilnál?
2013. máj. 12. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mostanában még nem, a hamarosan kapható készülékek listájában sincs benne, viszont tudom ajánlani neked a Lumia 620at. Igaz nagyon kicsit kisebb kijelzője, de mivel ugyanaz a felbontás így élesebb képet ad mint az 520, van előlapi kamera, hátul vaku, NFC, teljes navigáció (520-nak csak abban az országban van navigációja ahol aktiválod) - ha most neten rendeled 20% kedvezményt kapsz, így kártyás csomagban 48000 forintba kerül, szerintem ennél nem lesz olcsóbb az 520 ára sem.
2013. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
tmobilenál nem tudom de a vodafonenál van 44990Ft-ért kártyásan! ;DD Vagy van a telenornál is! :42785 Ennyi.. Jó hogy már a vodánál rendeltm meg.. XDD
2013. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!