Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha bemegyek a szolgáltatóhoz,...

Ha bemegyek a szolgáltatóhoz, akkor ő tényleg megtudja mondani, hogy ki hívogat ismeretlen számon?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a szolgáltatónál kiírja azt a számot, amit nálam ismeretlenként ír ki.
2009. szept. 30. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én most pont így jártam. a szolgáltató sem tudja, hanem azt mondja, hogy csak feljelentést tudsz tenni ismeretlen tettes ellen a rendőrségen
2009. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Ha bemegyek a szolgáltatóhoz, akkor ő tényleg megtudja mondani, hogy ki hívogat ismeretlen számon?"


Igen-meg tudja mondani, csak éppen nem fogja elárulni. Kivétel az ha rendőrségi nyomozás vagy más egyéb ügy kapcsán esetleg fontos lehet. Még azt is le tudják nyomozni hogy éppen hol telefonálsz.

2009. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

persze h tudja a szolgáltató, de nem poénból van olyan opció h le lehet tiltani a számot...


nem fogják kiadni, max rendőrségen keresztül, de érzésem szerint annyira nem komoly az ügy...

2009. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez marhaság, nekem van ismerősöm az egyik szolgáltatónál és ő sem tudta megmondani
2009. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

Szerinted ha így lenne akkor mi a franc értelme lenne a rejtett számnak???

Gondolkozz mielőtt felteszel egy kérdést!

2009. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A szolgáltató tudja hiszen akkor hogyan tudná számlázni a hívást??A hívó nemcsak a számot de még a készülék IMEI számot is elküldi híváskor ezért még a telefont is le lehet tiltani!DE csak rendőrségi vagy bírósági határozatra!

Szerintem amennyit tehetsz ha nem írja ki a számot ne vedd fel! én is igy teszem!

2009. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azoknak van az igaza, akik azt mondják, hogy bár tudja a szolgáltató a számot, de határozat nélkül nem adja ki. Én utánjártam, mert engem 2 hónapig minden nap hívogatott valami barom, de most úgy tűnik megunta, de már utánajártam, hogy mit kellene tennem, ha ki akarnám nyomoztatni a számot. Mindenképpen kell rendőrségi feljelentés.
2009. okt. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Okés, köszi. Azthiszem, ebből rendőrségi ügy lesz...
2009. okt. 2. 13:31
 9/11 anonim válasza:

A szolgáltató 1000%, hogy tudja, hiszen vkinek leszámlázza, azt pedig tárolja. Ha részletes elszámolást kérek, kb 1000 ft-ért listán megadják, hogy hányadikán, hány órakor mennyi ideig melyik számmal telefonáltam. Innentől megvan, hogy kit hívtam, akkor is, ha rejtett számon tettem. Ezt visszafelé miért ne tudnák megnézni?

Csak szerintem sem mondják meg csak úgy.

2012. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

persze hogy tudja a szolgáltató, az egy dolog h az ott dolgozó ügyintéző nem tudja, de megfelelő hozzáféréssel meg lehet nézni.


Viszont nem tom mit vársz, bemész és megmondják? nem szórakozából van rejtett szám, menj rendőrségre h olyan komolya az ügy.

2012. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!