Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini 2-t...

Samsung Galaxy Mini 2-t akarok venni, láttam tmobile-nál hogy kifutó készülék. Pontosan mit is jelent ez? Ne vegyem akkor meg?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy ha kifogynak a készleteik akkor már nem rendelnek újakat, nem fogják tovább forgalmazni. Ha mindenáron ezt akarod akkor még megveheted, de nem sokkal drágábban megtudod venni a Huawei Ascend Y300-t ami sokkal jobb.
2013. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. És olyat is olvastam, hogy néha szokott hiba lenni, elírják hogy kifutó készülék stb.Kb hány napig vehetem még meg?Másik kérdésem, azt írják hogy 4gb belső memória, de tmobilenál 2,7 hogyan van ez? ami alapból rajta van progi leszedi a helyet? Harmadik kérdésem ha már itt vagy, ha vennék hozzá memóriakártyát, egyből arra tenné rá a letöltött cuccokat, vagy rootolni kéne?
2013. máj. 12. 14:47
 3/3 anonim válasza:
Szerintem valami sony xperiát vegyél, az jobb
2013. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!