Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A htc wildfire s alkalmas a...

A htc wildfire s alkalmas a játékokra?

Figyelt kérdés
pl.:subway surfers?

2013. máj. 12. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy alkalmas játékokra. Nekem még a Dead Space-t is vitte. A subway surferst nem tudom, hogy viszi-e, de ha érdekel megnézhetem, mert nekem ilyen telefonom van
2013. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megnéznéd nekem?
2013. máj. 19. 03:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az nem megy rajta. :)
2013. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De ennyi ne gátoljon a telefon iránt :)
2013. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudok hozzá ajánlani még rengeteg jó játékot ezen kívül :D ott van például a Zombie Highway, Dead Space, Fruit Ninja, a Cut the Rope összes része, az Angry birds összes része, GTA 3, Where's my water, Plants vs Zombies, Asphalt 5, Zombie smash, Reckless Racing ( imádom), ZombieVille, Age of zombies ( ezt is imádom), They Need To Be Fed, Big Sport Fishing összes része ( ezek személyes kedvencek)itt van videó is róla https://www.youtube.com/watch?v=sxc03azdYMw, és még tényleg nagyon sok játék van :) és tele van olyan játékokkal a google play is amik azt írják, hogy nem kompatibilis ezzel a telefonnal, de mégis az.. ilyenkor a google keresőbe beírod a játék nevét és letöltöd. amelyik megtetszik.
2013. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és eszembe jutott a ninja fishing :D na az nekem letehetetlen volt :D nézz róla videót
2013. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!