Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom aktiválni az...

Hogyan tudom aktiválni az internetet? Lumia820

Figyelt kérdés

EcoSurf csomagra fizetek elő. Elvileg van 50mb netem amit használhatok. Hol tudom a telefonba a netet aktiválni?

Wifi az egy kettő ment :) (otthoni wifit használom)

Csak ha elmegyek valahova... hogy legyen net.



2013. máj. 12. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Beállítások, mobil adat átvitel menü. Ha az engedélyezett akkor a bet is menni fog. Am a gyors kibekapcsoláshoz a marketen van csempe amin mindent elérsz azonnal a főképernyőről.
2013. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elmondod mi annak az alkalmazásnak a neve? :S amúgy.. am a Roaming jelenti azt? amit mondtál?
2013. máj. 12. 16:41
 3/5 A kérdező kommentje:
De a roamingot hiába kapcsoom be....... ha netezni akarok azt írja ki hogy: Nem sikerült megjeleníteni a lapot stb stb.
2013. máj. 12. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem rooming. Az más, külföldi adatkapcs. Simán az adatkapcsolat. Nem tom fejből mi a neve, van sok progi. Market keresőbe ha beírod pl wifi, akkor listáz sok progit. Olyat nézz aminek a csempéje 4 részre osztott. Wifi, adatkapcsolat, repülő üzemmód, ill bluet lehet kivekacsolni vele.
2013. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. am bekapcsoltam az adatkapcsolatot... de nem megy netre fel... pedig elvileg kell legyen :S
2013. máj. 12. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!