Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri tőle ennyiért Galaxy...

Megéri tőle ennyiért Galaxy S4-et venni?

Figyelt kérdés
Van az apródon egy Dudás Dávid nevű felhasználó aki többfajta telefont kínál olcsón.Ez az S4 gyári, bontatlan, garanciás, kártyafüggetlen. És 135.000ft. Honnan szerzi be ilyen olcsón és milyen garancia lehet rajta? Megéri megvennem?

2013. máj. 12. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vennék ilyet, mert valami csavar lehet benne. Szerintem ne menj bele ilyenekbe. Mert a végén te fogod bánni.
2013. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem vennék ilyen oldalon telefont. Ha esetleg veszek is akkor mindenképp személyes átvétellel és a garanciapapírt meg a számlát is bevasalom az eladón plusz átvételi bizonylatot is iratok.
2013. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindig jó az, ami olcsó.. Főleg, hogy nemrég jelent meg a telefon, így maximum akkor éri meg eladni 1 ilyet, ha megvetted, de nem fogod fizetni az előfizetést, vagy valami gáz van vele.
2013. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyanús nekem ez az alacsony ár.Szerintem ne menj bele ilyenbe.Vagy elötte nézd meg személyesen is és próbáld ki.De tuti van benne valami csavar.
2013. máj. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!