Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Sensation akkumulátor...

Anolisz kérdése:

HTC Sensation akkumulátor üzemidő probléma merült fel. Nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés
Valamiért nagyok feltűnően merül a telefon. 100%-os lehúzom a töltőröl és a telefon maklkdnem másfél óra alatt teljesen lemerül úgy, hogy a telefon ez idő 40-50%-ban készenlétben volt és csak a 3g volt bekapcsolva... A többi részben pedig vibert, facebookot használtam + egy picit böngésztema neten. Nos a telefonban egy kb 1,5-2 éves aksi van 1500mA körüli.. érdemes lecserélni az akkumulátort? És állítólag ehez a készülékhez jó a XE változat 1720 mAhs aksija. Azzal felemelhetem ugyan.ezt a használatot 12 órára, hogy abból kb 6 óra csak készenlét a többi pedig facebook illetve viber?

2013. máj. 12. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet valamelyik alkalmazás pörgeti a procit a háttérben, azért merül le
2013. máj. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Újra leteszteltem az aksi lezárt képernyővel normálisan bírja a.program szerint 9-10 percenként ment le 1% de például egy 8 perces telefonálás elején még 32% a végén már 17%-on van az aksi. A program ilyenkor 50 másodperc/1%-ra írja. Szóval valószínűleg nem program van a háttérben.Meg amúgy sincs sok program a telefonon mert csak böngészésre, viberre és facebookra van használva.
2013. máj. 13. 15:36
 3/5 feketelemez válasza:
Nekem is ilyen problémám van, találtatok valami megoldást?
2013. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendeltem egy 1730mAh-s aksit 500 Forintért. A töltés idő 20-30 percre csökkent az aksi játszás + intener + facebook alatt is 15-22 óra üzemidő között bírja. Itt a saját példám: 6 órakor lehúzom a töltőröl és 10-12 között amikor fekszek le általában 30-50% között van még úgy, hogy játszottam és sokmás dologot csináltam rajta. Ja és a Mobilnet folyamatosan bevankapcsolva, ha épp nincs akkor pedig a WiFi.
2013. jún. 7. 16:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocs de elírtam nem 500 hanem 5000 Forint.
2013. jún. 7. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!