Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One - Samsung Galaxy S4 -...

HTC One - Samsung Galaxy S4 - Iphone 5 melyik a jobb és miért? Többi lent

Figyelt kérdés
na szal vennék ezek közül vmelyiket.. légyszi irjátok melyik mit tud.. melyik miért jobb a másiknál.. és ppersze linkelnétek árakat hogy mennyi az annyi.. köszönöm ... pontozok minden értelmes választ adót.. még1x köszi.. mert nemvagyok telo guru

2013. máj. 13. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Én a One-t azért nem venném, mert az előlapon van 1 kis burkolat lent és fent is, ahol a hangszóró van.. na, az ha leesik a felefon, akkor könnyen leeshet róla az a kis burkolat rész. Amúgy körülbelül teljesítményileg 1 szinten van az i9505-el(S4 LTE), talán ha fontosak az újítások, mint a multi window, vagy az egyéb S4-es dolgok, akkor azt vedd, mert az LG Optimus G Pro-n kívül más gyártó készülékén nem hiszem hogy mostanában látni lehet hasonlókat.

Én ezek a Feature-k miatt választottam anno Note 2-t, és tetszik, bár szerintem ha most bármelyiket megveszed, akkor nem fogsz csalódni. Inkább nyomogasd meg valahol. Ja, és ha számít az akkucsere, akkor szerintem S4, mert a One-ban nem hinném. SD kártyával sem tudom, hogy lehet-e bővíteni a One-t.

2013. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tesztek, olvasd:


[link]


[link]


[link]

2013. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
sálomálom naon jó xD
2013. máj. 13. 12:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Hardverileg az S4 picit jobb, mint a One, viszont a One-ban jobb a kijelző. A kamerája jobb az S4-nek fényben, viszont sötétben a One a nyerő. A One-nak jobb az anyaghasználata, fémház, az S4 csillogós műanyag. Ők a jelenlegi csúcstelefonok, hardverben és OS-ben is... Én a One-t venném, jobban tetszik a kinézete. :)

Az Iphone-t nem lehet egy lapon említeni velük...

2013. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális válaszokat.. zöld kezek mentek :)

áráról a One-nak lehet valamit tudni? 200k körül láttam ma.. de a szolgáltatoknál is ennyi lesz vajon?

2013. máj. 13. 12:39
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
én a rendszer és mérete miatt iPhone-t venném, nem preferálom a tepsit, illetve HTC-ből akkor venném, ha a botrányt kavart mikrofonnal szerelt változat(van belőle még pár). S4-et azért nem venném, mert az előző kettő képességei nincsenek meg benne. Gyakran készítek koncertfelvételeket, ezért szükség van egy nagy dinamikatartományú mikrofonra. iPhone-ban is elég jó, de Samsungban elég alacsony. Persze én most kifejezetten 1 használatra összpontosítottam. Ha más nem videózik koncerten, akkor először a rendszer dönt. Ha meg android, akkor még így is a HTC a nyerő nálam.
2013. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek is el kéne dönteni, hogy iOS vagy Android, mert hardveresen igaz, hogy az iPhone 5 meg sem közelíti a másik két telefont, de teljesen más a szoftver, így nehezebb összehasonlítani.

Ha Android, akkor SGS4 vs HTC One esetében röviden ennyit kell tudni:

- HTC One-ba jobb, szebb a kijelző

- HTC One-nak sokkal jobb a hangszórója

- HTC One-nak a legjobb az anyaghasználata, összeszerelése

- HTC One sötétben a legszebb képeket csinálja (legalábbis ezek közül)

- SGS4-nek kicsit jobb az aksi ideje (bár tényleg csak kicsit, lehet meg sem kellene említenem)

- SGS4 tárhelye bővíthető és cserélhető az aksi

- SGS4 nappal csinál sokkal jobb képeket

- SGS4 tele van mindenféle szoftveres funkcióval, bár a legtöbb hulladék, és az lenne az első dolgom, hogy megszabaduljak tőlük, de azért 1-2 hasznos is van

- HTC One egyáltalán nem akad, SGS4 néha igen


De youtube-on van millió review, a legjobbak MKBHD videói, keress rá, és nézd meg a három videóját, egyet a HTC One-ról, egyet az SGS4-ről, egyet meg amikor összehasonlítja őket.

2013. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 akos991026 válasza:
s4 mert az a legerősebb
2013. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mintha paprika fajtát írtál volna.. :D

-Milyen paprikát ajánlanátok?

-xy, mert az a legerősebb.

2013. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

htc one is bővízhető pendrive-val :D

viccet félretéve (még ha igaz is :) a htc one egyértelműen a legjobb választás

2014. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!