Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne internetemet...

Hogyan lehetne internetemet megosztanom a telómhoz? (érthetőbben lent)

Figyelt kérdés

Érthetőbben az lenne hogy szeretném kihsználni a számítógpem internetét használni a telómon,ami WiFi-s.

Kábeles 100 mpb-s netem van..viszont van egy routerem,amin lehetne wifi ..nem tudom hogyan hozhatnék létre vmi oyat hogy netezni tudjak a elómról..valaki esetleg segítene ?



2013. máj. 13. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A router config oldalán kell ehhez engedélyezni a wifit. Viszont szerintem te ne nyúlj bele, hanem szólj valakinek, aki látott már ilyent! Neki 5 perc se lesz megcsinálni!
2013. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pinkpancser ***** válasza:
Ha droidod van, akkor nem árt tudni, hogy bizonyos routerekkel nem megy a WPA2 PSK. De ezt majd annak mond aki beállítja a routert :)
2013. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!