Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Xperia Z telefont...

Patkós kérdése:

Vettem egy Xperia Z telefont 4napja és már egy két hajszál karcolás van a kijelzőn holott mindíg zokniba rakom a vízállóságát teszteltem, megcsörgettem a vízbe és utánna vagy 2-3óráig a hangszóró alig szolt mi lehet itt a gond?

Figyelt kérdés

mit tegyek? tanácsot kérek

ha hazaértem a melóból beviszem a t-mobilba is,addig hátha tud nekem adni valami okos tanácsot



2013. máj. 13. 16:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hogy tesztelted a vízállóságát? Remélem nem tetted bele vízbe? XD Mert nem úgy vízálló hogy megusztatod mint egy aranyhalat. XD


Ha beviszed t-hez és piros lesz benne a víz matrica akkor gariba semmit sem fognak csinálni vele. :P

2013. máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen birom az ilyen idiótákat. :))))))))))))
2013. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1méterig vízálló
2013. máj. 14. 07:43
 4/18 A kérdező kommentje:
a sony videóiban is láthatof hogy egy pohár vízbe rakják bele ès a papírjaiban is az àll hog 1m-ig vízálló
2013. máj. 14. 07:54
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Sajtburger is szebb a reklámban, mégsem azt kapod. XD
2013. máj. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
igen csak rengeteg teszt videó is van fent meg 180ezerèrt illik ennyit tudnia
2013. máj. 14. 12:26
 7/18 anonim ***** válasza:
De most konkrétan mi a problémád? A kijelző nem gyémántból van,úgyhogy meg fog karcolódni. Be meg nem ázott csak kicsit furán szólt mert viz került a hangszóróba.
2013. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
az h az edett üveg amiz állítanak hogy abbol van megkarcolódott úgy hogy vifyáztam rànagyon meg ha a hanszóróba bemefy a víz mi a f@szért monjàk hogy teljesen vízàlló
2013. máj. 14. 13:15
 9/18 anonim ***** válasza:
Te valami nagy tévedésben élsz. űIgen edzett üveg és nehezebben karcolódik és igen vizálló mert nem ázott el a készülék.
2013. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Annak idején G-Shock órám is vízálló volt és edzett üvegű.

Mégis valahogy össze karcolódott. És két évesen beázott. XD


Annak örülj, hogy nem lett nagyobb baja. Gondolom nem arra tervezték hogy víz alatt is csörögjön. XD

Ha nagyon nem akar szólni tedd bele egy tál rizsbe, az mindenhonnan kiszívja a vizet. Nem vicc. XD

2013. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!