Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben Jobb az Iphone5 mint a...

Miben Jobb az Iphone5 mint a Samsung s4 és a HTC One?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogy jobb. S3 is jobb tőle.
2013. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmibe.Nekem van iphone -m és nem annyira jó mint amennyi pénzt elkérnek érte.Ha felmész pl. a pandaapp-ra ott iphone -omon nem tudok letölteni dolgokat mert azt írja hogy : A Safari nem képes letölteni a fájlt.Ez az androidos telefonoknál nem így megy.A másik hogy az internetem lassú volt és csak az után vált elviselhetővé, hogy letöltöttem a google appot.
2013. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

HTC One-nál kamerában mindenképp (de csak nappali fényviszonyok mellett), SGS4 viszont szerintem abban is jobb (és nem csak a nagyobb megapixel szám miatt), akkor SGS4-nél jobb mikrofon is van benne, HTC One-ba meg valamelyikbe szintén jó minőségű van, szabadalomsértés miatt viszont a későbbiekben már rosszabb lesz (ez az emberek 99%-át nem érinti, hisz telefonálás közben ugyanolyan jó), és SGS4-nél az anyaghasználata és összeszerelés minősége is egyértelműen jobb. Ennyi.


A szoftver meg relatív, bár Android többet tud, ez a két modell nem is akad, jobban is néz ki az UI, meg le lehet cserélni akármilyenre, szóval objektív lenne, ha nem lenne ekkora Apple-kultusz.

2013. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát... szerintem az iPhone-ok magasan verik anyagfelhasználásban a samsungokat! (htc-t nem mert azok is elég jó minőségűek) mert az nevetséges, hogy a samsung legjobb, legerősebb telefonja gagyi műanyagból kell összerakni... (de persze ez szubjektív és nem mindenkinek fontos) amúgy meg a többi különbség is elég szubjektív. nekem az iPhone (iOS) sokkal átláthatóbb és szerintem jobban van felépítve mint az android + nekem nagyon nem tetszik az, hogy most az a menő a mobilgyártóknál, hogy minél nagyobb "tepsi" kijelzőt tegyünk bele... minek? én nem látom a hasznát, nem tudom egy kézzel kezelni, zsebembe nehezebben fér bele. 3,5" bőven elég, ha nagyobb kéne veszek egy tabletet mert annak már elég nagy a kijelzője, hogy ki is tudjam élvezni. és mielőtt menne a fikázás nekem i5-ben sem tetszik, a nagyobb kijelző (és pont ezért nem is vettem meg) de gondolom nekik is követniük kellett a "nép" kérését. amúgy ha még véletlenül iPhonet akarsz venni én várnék mert nemsokára jön az új és abban tuti, hogy rohadt jó lesz a hardver.
2013. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


Szerintem ha csak egy kis ideig használnál nagyobb kijelzőt rájönnél, hogy az a jobb.

Hülyeség ez a "ha nagyobb kell tabletet veszek" felfogás, tabletet azért nem vesz az ember, mert az +1 készülék amit hurcolászni kell, nem olyan kényelmes, mint egy nagyobb, legyen az 5"-es telefont zsebrerakni. Egy kézzel még nagyjából azért megoldható a kezelés, mert SGS4-en vékonyak a kávák, HTC One meg "csak" 4,7"-es, ezért kb kezelés szempontjából ugyanolyanok, de tényleg az ennél kisebb kijelző nem olyan jó. 4" a minimum, de 3.5" szörnyen kicsi.

2013. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A softvert nem lehet összehasonlítani, főleg, ha jailbreak-elt az ios! Én 2008 óta használok iPhone-t és sok droidos ismerősömet térítettem át a sötét oldalra. Akik a standard oprendszert használták, nyafogtak, hogy sz@r, de, akik úgy használták, ahogy én mondtam, nem. Lehet bővíteni és csiszolni rajta, szerintem még most is csak kullog utána a droid.
2013. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6


Azért hülyeségeket ne beszéljünk. Igen, iOS jailbreak-elve többet tud, mint az alap iOS, de még úgy is csak a gyári Android az ellenfele, egy rootolt Android-dal nem tud mit kezdeni.

2013. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyire behatóan nem ismerem a droidot, de volt olyan ismerősöm, aki így tért át IOS-ra és ő is azt mondta, sokkal használhatóbb az iPhone!
2013. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem szar az iOS, de az Android egyértelműen többet tud, szóval itt nincs miről beszélni.

Ismerősödnek lehet jobban tetszett az iOS, sokan vannak, akik Androidról váltanak iOS-re, de fordítva is igaz, és mindegyik meg tudja valamivel magyarázni, de igazából csak szimplán az jön be nekik jobban.

2013. máj. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szoftverében, méretében, minőségében, anyaghasználat (samsung...lol)
2013. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!