Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben olyan különleges az...

Miben olyan különleges az Iphone5 g?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok valami Iphone-fann így soha nem értettem hogy az Iphone mibe jobb a többi telefonnál , itt konkrétan arra gondolok hogy például : a Lumia 920-nál vagy a Samsung Galaxi S3-nál mibe jobb ? (nem szeretnék olyan választ hogy jobb és kész vagy a Galaxi S3 nál nem is jobb , érvelt válaszokat szeretnék. ) . :)

2012. okt. 15. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
A Lumia 920-at, meg a SII-at szerintem alig-alig közelti meg.
2012. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
gyorsabb,jobb minöség és szebb,kamerából is jobb
2012. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
elvileg gyorsabb mint az s3 am meg fogjátok fel nincs 4g meg 5g ... csak 4 meg 5
2012. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Papíron elvileg gyorsabb, a gyakorlatban ebből semmit nem fogsz észrevenni, főleg a WP8-hoz képest, vagy a 4.1JB esetén a tripla bufferelés miatt(Project Butter).Innentől kezdve minden más csak a hype és a reklám eredménye, semmi más.
2012. okt. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Egyszer már leírtam itt valahol, hogy melyik miben jobb, most mégegyszer nem fogom. Egy biztos a 920 kamerája jobb, mint az i5-nek. Aki mást mond az egyértelműen hülyeséget ír. Ezt több tesztben is megnézték. Másban meg az i5 jobb, mint az S3 vagy a 920.

De mivel ez mindenkinek egyéni preferencia kérdése így mindenkinek más lesz a jobb. Nekem pl egyik tepsi sem kéne. Lehet akármilyen űberf@sza telefon.

2012. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Főleg az Apple-fannok véleménye érdekelt , tudom hogy máshol is van ilyen , de az Apple-fannok csak annyit írnak hogy az alma gyorsabb meg nem tudom mi ami nem is igaz . Példa erre a 2, és 3 as kommentelő . De köszönöm az eddigi válaszokat .
2012. okt. 15. 17:35
 7/17 anonim ***** válasza:
39%

Rám is mondták már, hogy apple fan vagyok. Aki a másik oldal felé elfogult vagy csak szimplán applehater az sem különb, csak azt hiszik, hogy ők azok.

Előző voltam.

2012. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Mert gyorsabb (mert arra a HW-ra van optimalizálva a SW); nem kell mindennel szarakodni, csak egyszerűen MŰKÖDIK; Meg mert jobb minőségű; szebb; meg mert iOS-re jobb app-ok vannak; meg mert 3 évig vannak hozzá frissítések, nem úgy mint az androidos telefonokra; meg mert nem törik olyan könnyen stb majd még írok párat...
2012. okt. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Teszteken összehasonlították és Nem gyorsabb az S3-nál , csak elméletben , és annak nem sok értelme van , a külseje nemfeltétlenül szebb , nekem a lumi-ák jobban tetszenek , néhány barátom szerint az S3 jobb , és a nokia is van olyan strapabíro mint az alma : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OdidO.. , itt egy videó , ez bebizonyítja hogy a nokia is van olyan strapabíró , és én az Iphone m földre ejtettem és az LCD-je egyből elpattant , az Androidra is van annyi alkalmazás , és a windows-nál is a támogatás hosszabb . És nekem a symbian os menű jobban tetszik mind az Imac . És ténleg minőségi az a telefon amit úgy adnak ki hogy egy seriában agyon van karcolva , egy másik seriában az lcd-je nem jó és egy harmadik seriában a kamera lilás , ezekre emlékszem amikor a cikket olvastam de talán még több is volt .És volt törés teszt Iphone és S3 között , S3 nyert és amikor azt dobták ki nem volt annyi hiba .
2012. okt. 15. 20:18
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Pont, hogy a Galaxy S3 gyorsabb elméletileg, de gyakorlatban lényegesen lassabb
2012. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!