Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T mobilenál muszáj díjcsomagot...

T mobilenál muszáj díjcsomagot választani vásárláskor?

Figyelt kérdés
T mobiletól akartam venni neten egy Xperia Tipo-t, de muszáj valami díjcsomagot választani hozzá. Na én ezt nem akarom, régi telefonomhoz se volt semmilyen havidíj. Akkor most mit kell csinálni, vagy honnan vegyek Xperia Tipot?
2013. máj. 14. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ott van domino díjcsomag (ami a feltöltőkártyás) 33 291 ft


[link]

2013. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha Díjcsomaggal veszem meg akkor a díjcsomagot ott rögtön ki kell fizetni, vagy csak a hónap végén?
2013. máj. 14. 21:12
 3/5 A kérdező kommentje:
mert ahogy nézem ha kiválasztok egy díjcsomagot akkor 26ezret ír a végleges árnál...szóval mivan ha megveszem úgy és...ezt most nem látjátok, de...kisüttetem? xd
2013. máj. 14. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor vedd meg listaáron előfizetés nélkül és tedd bele a mostani sim kártyádat (már ha t mobilos) így 35 141 ft de minden ott van az oldalon
2013. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Háromféle vásárlás van a T-nél


1, Listaáron - ez a legdrágább

2, Dominó feltöltő kártyás csomag - lebeszéled a kártyán lévő összeget vagy eladod a kártyát

3, Elöfizetés - SZERZŐDÉST kötsz és a havi elöfizetési díjat fizeted, ha nem fizeted akkor BEHAJTÁSRA kerül. (a készüléket hiába függetleníted - ez még bűncselekmény is - az elmaradt díjat kamatosan behajtják rajtad!)

2013. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!