Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Huawei Ascend Y300-ban...

A Huawei Ascend Y300-ban tényleg nincs magyar nyelvű menü? Ha nincs, akkor lehet valahogyan csinálni rá?

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
van benne!
2013. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Több helyen is olvastam, hogy nincs benne. Mindegy, már megrendeltem az Y200-at, remélem jó választás lesz.
2013. máj. 15. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Természetesen van benne. Én t-mobile-nál vettem, elképzelhető, hogy lehet gsm boltokban úgy is kapni, amiben nincs. Mostanában (lehet eddig is volt ilyen csak le vagyok maradva) divat lett, hogy különböző csomagokban veheted a telefont, ami általában "eu garanciás"-jént van megjelölve, így persze jóval olcsóbban adják és általában ezekhez gyakorlatilag semmilyen tartozék nincs. Persze ez változó, jól meg kell nézni mit és hogyan vesz az ember.
2013. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!