Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus G vs LG Nexus 4?...

LG Optimus G vs LG Nexus 4? És miért?

Figyelt kérdés

Lg optimus g alatt az újabbat értem, amelyiken már 13 Mp es kamera van.

Internetezésre és játékokra használnám főleg, de persze szükségem van egyéb dolgokra is, de ez a kettő a fő mérce a 2 között...



2013. máj. 15. 18:42
 1/9 anonim válasza:

Optimus G: LTE, jobb kamera, bővíthetőség, jobb akkumlátor


Nexus 4: hobb kijelző, gorilla glass 2, könnyebb


Innentől a te döntésed! :-)

2013. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hardveresen az összes Optimus G ugyanaz, csak kisebb eltérések vannak (ami a legtöbb embert érintheti az a kamera felbontása, úgy tudom Európában csak 13 megapixeles kapható).


Hardveresen a két telefon ugyanaz, Optimus G-ben jobb a kamera, de a Nexus 4-ben sem olyan rossz, és abban van Photo Sphere, ami nem rossz.

Szoftveresen viszont a Nexus 4 jobb. Stock Android, sosem akad, tovább lesz támogatott, elsőként kapja meg a frissítéseket, stb.


Szóval hardveresen döntetlen, G-nek jobb a kamerája, Nexus 4 meg szoftveresen jobb.

2013. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1


Jobb kijelző a Nexus 4-be? Gyárilag semmiképp, Display Control beállítása után meg olyan döntetlen.

2013. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dirtboy ***** válasza:

a G-t válaszd szerintem én is így tettem,optimus G fórumon pedig volt nexus 4 tulajok is megerősítik hogy bizony jobban jártak hogy G re váltottak.

a G kamerája egyébként még sokat javulhat a közeljövőben ugyan is az amerikai G sokkal szebb képeket készít és csak szoftveres különbség van az amerikai és az európai közt.

2013. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4


Azért, mert pár ember váltott, még nem jelenti azt, hogy jobb. Hidd el, akiknek tetszik a Nexus 4, azok nem fognak Optimus G fórumon járkálni, és leírni, hogy rohadt jó telefon.

Biztos találnák Nexus 4 fórumokon is mindenféle embereket, akik írnák, hogy XY-ról váltottak, és nem bánták meg.

2013. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dirtboy ***** válasza:

akkor úgy fogalmazok hogy van pár volt nexus 4 tulaj aki váltott g re és azt írtja hogy jól járt a váltással

ez így nem mondja ki egyértelműen hogy jobb a g a nexustól.

így már oké vagy szeretnél még valamit hozzá fűzni?

2013. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Így már oké, csak ezt meg hülyeség leírni, mert pár ember véleménye még semmit sem jelent.

Mindkettő jó telefon, szóval hülyeség lenne bármelyiket is fikázni, de a Nexus termékek mindig kicsit jobbak a többinél.

2013. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dirtboy ***** válasza:

/csak ezt meg hülyeség leírni, mert pár ember véleménye még semmit sem jelent. /


a kérdező be írt ide egy kérdést amire pár vélemény érkezett.

most akkor a te és az én na meg a többiek véleménye sem ér semmit?

mert azt írtad pár vélemény nem számít.


egyébként szerintem nem hülyeség leírni,azt írtad tudnál te is mutatni kommenteket hogy a nexus 4 et jobbnak találják a volt G tulajok.

mutass.


pont hogy az ő véleményük a leghasznosabb mert mind a kettőnek a tulajdonosaik voltak.

neked a kettő közül melyik telód volt vagy van?

2013. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2013. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!