Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb? Huawei...

Melyik telefon a jobb? Huawei Ascend y300 vagy nokia lumia 610?

Figyelt kérdés
válaszokat előre is köüszönöm!
2013. máj. 15. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vennék windows phone-os telefont, sokan köpködnek rá. A droidos az könnyebben személyre szabható, alakítható.
2013. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én pont ellenkezőleg látom.


Android: testre szabható (értsd: belenyúlhatsz a rendszerbe), sok alkalmazás, cserébe nagyon instabil


WP: nem lehet belenyúlni, sokkal kevesebb app (de azért van bőven itt is), cserébe nem fagy le, nagyon stabil.


Nekem 610-em van 4 hónapja, nagyon meg vagyok vele elégedve. A kamera nagyon szép képeket csinál, minden remekül megy. Vannak appok amik nem futnak rajta, igaz. Az egyetlen amit sajnálok, hogy erre WP8 nem megy fel, csak a mango (WP 7.8).

Ódzkodtam az androidtól, 10 ismerősömből 8 állandóan panaszkodik rá. Nekem bejött.

2013. máj. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt tudom lumia is nagyon jó :) de lumia v huawei?
2013. máj. 16. 07:22
 4/6 anonim ***** válasza:

WP ide vagy oda 610-et nem éri megvenni. Inkább egy normális régebbi wp7-es (hd7, trophy, omnia 7 stb.) vagy ha lumia akkor min. 710 vagy akkor már wp8 és akkor 620.

A kettő közül inkább az y300.

2013. máj. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább L710 ha 720-ra nem futja , de egyébként nekem is Lumiám van , szerinntem nagyon megéri , de talán kicsit még rá lehetne pakolni . De a 2-közűl a 610-es .
2013. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a wp-t :/

A csempés izé haználhatatlan számomra, és pont az alapvető funkciókat nehéz kezelni...

A kettő közül én mindenképpen a huaweit ajánlanám, mert jobb a képernyője, a procija, és nem NOKIA :D

2013. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!