Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Családi csomag és a Klikk...

Családi csomag és a Klikk szolgáltatás kérdések?

Figyelt kérdés

Benne vagyok a családdal egy családi csomagban, ami havonta levesz 800ft-ot és "ingyen" beszélek azzal akik benne vannak ebbe. Szóval havonta töltöm a telómat, hogy letudja venni automatikusan hónap eleje fele...de ha,


megrendelem a Klikk szolgáltatást és 1-2 hónapig nem szeretném használni (azaz nem fizetném) és csak 1x raknék rá 1000forintot, akkor nem lesz az, hogy a telefonszámlát fizetném, de véletlenül aktiválja a Klikk szolgáltatást, és a számla elől elveszi az összeget?

Remélem naggyából érthető...


+ még 1kérdés: ha mondjuk május 18.-án regisztrálnék a klikk-re akkor másik hónap 18-19.-én következik a másik hónap, vagy rögtön 1.-én átugik a következő hónapra?


Tudom, hogy 3hónapig ingyenes...a fizetős hónapokról bezsélek! Köszönöm előre...



2013. máj. 16. 00:03
 1/4 anonim válasza:
Szia. Pontosan akkor fogja le venni a pénzt (ha van a kártyádon) amikor meg rendelted, ha mondjuk 18.án akkor következő hónap 18.án fogja le venni a pénzt a kártyádról vagy ha nincs rajta pénz akkor felfüggesztik. Bár nem értem ezt a klikk szolgáltatást. Nekem mikor lefüggesztik,és fel töltöm 1500ftal, akkor vissza aktiválják a szolgáltatást,de a kártyámról egy forintot nem vesznek le. Úgy hogy elég kacifántos. Remélem tudtam segíteni. :)
2013. máj. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igen erre voltam kíváncsi.... köszönöm! De akkor a pénzt azt mikor kéri? 18.-án? vagy kicsit előtte?
2013. máj. 16. 11:04
 3/4 anonim válasza:
Előtte 1 héttel jelez hogy hamarosan le fog járni. És pont aznap fogja kérni a pénzt.
2013. máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2013. máj. 16. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!