Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Samsung, vagy...

Melyik a jobb? Samsung, vagy Sony?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:

A Samsung azért jó, mert szereti extrákkal felturbózni a telefonjait. Gondolok itt azokra amik az s4-ben vannak pl szemkövető, érintés nélküli érzékelés stb.


A Sony pedig azért jó, mert le van egyszerűsítve, de emellett bitang erős hardver van benne.Gondolok itt a Sony Z-re. Semmi extra ( na jó van egy pár ) de rohadtul erős gépezet.


Szóval innentől már az számít, hogy melyik márka tetszik neked külsőre. Én Sony-t vennék

2013. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg felsőkategóriában prémiumabb a Samsung, de közép és alsó kategóriában a Sony a nyerő.
2013. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vitatnám, hogy a Samsung "prémiumabb". A Galaxy S széria például olyan @&#*% ár-érték aránnyal bír, hogy csak na. Nézz csak körül Google Playen. Millió alkalmazásnál ott van, hogy "S4-en nem fut, javítsátok", "Jó, de nagyon akad. SGS3".


Múltkor láttam egy érdekes dolgot. Egy Galaxy S3 írta, hogy el se indul az adott játék. A nevére nem emlékszem, mert az alábbi dolog jobban megfogott. 1 oldalra rá pedig egy 2.3.4-es Androidot használó X8 hibátlan működést írt. Részemről ennyit a Samsungról. Ár-érték arány a lehető legeslegrosszabb. Egy szemétkupacért 120-200 000 Forintot?

2013. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor vegyen WP-t azzal nincs kínlódás, egyik sem baszakodik
2013. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Wp-ről azt hallottam, illetve olvastam, hogy meglehetősen instabil. Meg azok a csempék.. Atya Isten...
2013. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

#5


Ha "azt hallottam" szerepel a mondatodban, akkor jobb, ha inkább nem írsz semmit, hisz ha nem hasznos, sőt, téves infót terjesztesz az rosszabb, mintha meg sem szólalsz.


Egyébként alsó és középkategóriában nem kérdéses, Sony, felsőkategóriában meg már relatív, mert a Samsung a Galaxy S és a Note szériájával azért elég jókat tud letenni az asztalra.

2013. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ha "azt hallottam" szerepel a mondatodban, akkor jobb, ha inkább nem írsz semmit, hisz ha nem hasznos, sőt, téves infót terjesztesz az rosszabb, mintha meg sem szólalsz."


Ez nem téves infó terjesztése, ne legyél ennyire debil. Az azt hallottam azt jelenti, hogy ismerőseim körében 10-ből 7 ember utálja, megbánta a WP-t, míg 1 szereti, másik kettő meg nem ért hozzá egyáltalán.

És ez még csak az ismerőseim statisztikája. Hogy félre ne értsd, nem 10 emert ismerek, akiknek egytől egyik WP,jük van, ez egy leegyszerűsített érték. Ebben még nincs benne az, hogy miket írnak a WP-ről, telefonboltok közül mennyi ajánlja és mennyi nem. (Bocsi, hogy a pofádba rágom, de az előző hozzászólásod is provokatív volt.) Az "azt hallottam, illetve olvastam" kifejezés nagyjából annyit jelent, amennyi oda le van írva. Nem tudom, hogy te neked ezzel mi bajod van, de kötekedni nem biztos, hogy neked kellene az egyes szövegértéseddel.

2013. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


Persze van olyan, hogy valakinek nem jön be a WP, nekem sem kéne soha, de attól még nem egy szar OS, pláne nem instabil. Pont, hogy stabilitás szempontjából semmi gond se a WP7-tel, se a WP8-cal, szóval teljesen hülyeség, amit akkor írtál.

2013. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem a samsungba egypár app jobb, mint a sonynak, de ahogy irták,a sonynak jobb hardvere van , és nekem a szoftverje is jobban tettszik, és a kamerája is igen jó.Pedig 3 éves a telefon. A samsung se rossz, de Én azért sonyt vagy iphonet vennék
2016. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!