Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb mobil? Iphone 5...

Melyik a jobb mobil? Iphone 5 vagy samsung galaxy s4?

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyanolyan. mit kell ezen ennyit gondolkozni? ha nagy telefon kell s4, ha kisebb, akkor i5. többi meg csak részletkérdés. mind2 gyors, mind-n elmennek ugyanazok a játékok, alkalmazások, sorolhatnám, de felesleges.
2013. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SGS4 hardveresen erősebb, de az iPhone 5-öt sem fogja megizzasztani semmi még évekig.

Kamera SGS4-be jobb, de iPhone 5 sem panaszkodhat.

Kijelzője az iPhone 5-nek szerintem jobb, de ha téged nem taszít az AMOLED kijelző, akkor neked valószínűleg az SGS4 képernyője fog jobban tetszeni a magasabb felbontás és PPI miatt.

SGS4-nek közel 2x akkora az aksija, tehát jóval jobban bírja.

Szoftveresen iOS-nek és Android-nak is van valami hátránya, döntsd el neked melyik jön be jobban.

2013. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én próbáltam már S3-mat, és Iphone 5-öt. Azt kell hogy mondjam, hogy az S3 szerintem jobb mint az iphone. Teljesen kívülálló vagyok, nem vagyok pártfogója sem az ios, sem az android cuccoknak. S4-et nem próbáltam még, de ha az S3 jobbnak tűnt, akkor bizonyára az S4 is. És ezt a felvetést már hallottam több embertől is.
2013. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Old Legohand válasza:

Hardveresen majdnem egy és ugyanaz a két telefon, bár vannak kisebb különbségek, de a legnagyobb eltérés az operációs rendszer.

Az iPhone 5 esetében ez az iOs6 (napokban kijön az iOs7, ami szubjektív véleményem szerint óriási előrelépés lesz). Ez az oprendszer úgy jó ahhogy van, viszont se ne, nyílt forráskódú, és eléggé behatárolt vagy.

Az S4 pedig Android 4 Ice-creamet futatt, ami egy nagyon kényelmes nyílt forrás kódú szoftver, ha szereted fejlesztgetni, "szerelgetni", basztatni a telefonod szoftverjét, inkább ezt válaszd, de itt sajnos a telefon erős hardverje ellenére számítanod kell a kisebb problémákra, amiket neked kell megoldanod.

Én rengeteg ideig Android user voltam, nem olyan régem váltottam iOs-re és nekem az utóbbi sokkal jobban bejön, ebbe az irányba kicsit elfogult is vagyok. Ha azt választod egy nagyon kész, biztonságos, kényelmes készüléket kapsz kézhez.


Tehát: szubjektíven inkább a szifon5, de bátran válaszd az S4-et is ha szereted az Android felületet.

2013. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!