Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 3GS-emet le akarom...

Birnir kérdése:

Az iPhone 3GS-emet le akarom cserélni Nokia Lumia 520-ra! Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Nem igazán vagyok oda az Apple termékekért, irreálisan magas az áruk ahhoz képest, amit tudnak. hardveresen erősebb a Nokia, viszont Windows phone 8-at használ. Ha hozzám vágnának egyet, azzal a lendülettel el is adnám. Ha tisztában vagy azzal, hogy milyen egy WP8, akkor cseréld. De én a helyedben inkább valami Androidos kütyüt választanék.
2013. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Illetve ha csak ez a két választási lehetőség van, akkor részemről az alma. Ezt elfelejtettem az előbb.. :D
2013. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Minden testvéremnek windows phone-ja van ,szóval igen tisztába vagyok vele ,hogy milyen!De én szeretem a változtosságot a wp pedig sokszínű és változatos stb.
2013. máj. 16. 20:56
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és az Android-ot nagyon utálom ! :D
2013. máj. 16. 20:57
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és a báttyám most váltott iPhone 3GS-ről Nokia Lumia 920-ra és azt mondja ,hogy neki sokkal jobban tetszik !
2013. máj. 16. 20:59
 6/10 anonim ***** válasza:
megéri lecserélni , sokkal jobb a 3gsnél !
2013. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Megéri. Én is ezért szeretem a WP-t, mert:

-egyszerű kezelni

-gyors

-támogatott

-szép

-nem laggol, nem fagy

2013. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De WP-n közel sincs annyi alkalmazás, mint az ios és az android store-okban...
2013. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a hülye szöveg amit Nonstop mondanak hogy nincs annyi alkalmazás ..... Érdekes mód nekem 175.000 alkalmazás valahogy elég , és a windows áruház nem olyan mind az Android hogy egy nagy szemét domb mivel karbantartják . Sokkal jobb a processzorja , csak vannak ilyen fatöküvadölök akik szídják azt amit nem ismernek , de sok hü...lye él a világon , tesómnak windows ja van és aki élőben látta mind dicsérte . Szerintem megéri , vedd .
2013. máj. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

175 000 és minden alap program ingyenes.

Facebook, you tube, twitter, accuweather, magyarszótár, skydrive, viber, skype, index, sporttracker, adobe reader, tuneln radio, instagram, és még vagy kismillió Nokiás program...

Kell ennél több?? Kb 20 letöltött appom van, de napi szinten csak 2-3-at ha használok.

2013. máj. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!