Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 vs nokia lumia 620?

Lumia800i kérdése:

Iphone 4 vs nokia lumia 620?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem?

2013. máj. 7. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
A lumia 620 olcsóbb , korszerűbb és jobb processzorral renndelkezik vagyis szerintem a 620 ast .
2013. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

most miért kell két rohadtul totál más telefont összehasonlítani, ráadásul az egyik legalább 2 éves a másik meg pár hónapos.


Iphone 4 amúgy.

2013. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Iphone 4-em van. Akkor nem cserelek
2013. máj. 7. 22:47
 4/8 anonim válasza:
43%

teljesen felesleges. Jó a kamerája, képernyője, ios miatt hiába "csak" 1 magos, még mindig gyors. Átlaghasználatra tökéletesen megfelel.


A lumia 620 meg már most alsó-középkategóriában indult. Képernyője nem az igazi, kamerája fos, és bár gyors, de ez a windows phone nekem nagyon nem áll össze ezzel az ablakos baromsággal, meg a kötöttségeivel.

2013. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jobban belegondolva baromsag.. Koszi
2013. máj. 8. 00:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Annyira nem baromság , de talán iphone 4-nek az ára egy lumia 820-asével ér fel ami sokkal jobb . De most a lumia mellet szól : - Hosszab támogatás

- Kicsit nagyobb képernyő

- Jobb ár/érték arány

- Személyre szabható operációs rendszer

- Internet nélküli gps

- Olcsóbb alkalmazások

Iphone mellet : - Több alkalmazás ( elegen megszólják a windows phone-t a kevés alkalmazás miatt , de jó tudni hogy átlagban több alkalmazás készül rá mint IOS-ra , és sokkal jobban rendben tartják az áru házat az Androiddal szemben ) - Népszerűbb márka ( de nekem a Nokia sokkal szimpatikusabb , az apple is az , de a többi nem nagyon )


De mondjuk nekem az nem tiszta hogy egy 100,000 ft+ és egy 60,000 - as telefont mért kell hasónlítgatni , Iphone 4 g árát megtoldod 15.000 ft vel és kapsz rá egy olyan telefont ami felér az iphone 5-el .

2013. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkór cserélj ha ad mellé 50,000 ft.t :) , ha ad akkór cseréld el és 50,000 re vehetsz fagyit .
2013. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha cserélésről van szó, ne válts Lumiára (kevesebb App van, iOS után elég idegennek és kiforratlannak tud tűnni a platform), de újonnan én már nem vennék iPhone4-et, elég lomha már szegény, WP8 pedig megy mint a mérgezett egér.
2013. máj. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!