Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék mobilinternetet a...

Szeretnék mobilinternetet a telefonomra de nem tudom milyet válasszak?

Figyelt kérdés
Itthon van wifi szóval nagyrészben azt használnám az inkább délelőtt kéne mondjuk megnézni a facebookot és mondjuk a mobilarénát meg a blikket olvasni online(már rá van telepítvea telefonra ) és most ilyen díjcsomagom van de lehet átmegyek dominóba azt ésrdemes megvárni vagy most is megrendelhetem : [link] a válaszokat előre is kösz :D

2013. máj. 16. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
GonetM vagy S amelyik kielégíti az igényeidet ezek fix havidíjasak így nem kell attól tartanod hogy túlforgalmazási díjat kell fizetned. én a GONETS-t használom igaz csak 10 mega viszont híreket olvasni meg hasonlókra mé a korlátozás után is elég
2013. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!