Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? A nokia x7 telefon...

Mit tegyek? A nokia x7 telefonomon ép videókat kerestem a youtube-on és egyszer csak lefagyott és nem readállt semmire. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kivettem a simkártyát attól mindig újra indul de semmi ... azóta is világít, ez az egész kb fél órája történt. Az aksiját nem tudom hogy kell kivenni légyszi segítsetek
2013. máj. 17. 03:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az adataid el vannak mentve akkor megpróbálhasz egy hard resetet.


[link]


Ha lefagyott akkor a bekapcsoló gombot 8 mp-ig nyomd be, ha meg teljes hard resetet akarsz akkor, Hangerő le menü és kamera gombokat nyomd meg + kapcsold be. Ez töröl mindent a telefonról. Ha nem megy akkor zöld gomb + piros + bekapcsoló gomb.


Vagy *#7370# kós 12345


De előbb ments mindent! Névjegyeket üzenetek stb. !!

2013. máj. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
semmire nem reagál... nyomom akár fél percen keresztül a bekapcsóló gombot semmit sem csinál csak világít ugyan úgy youtube-on voltam és ugyan az a youtube ablak van a képernyőn próbáltam a kamera gombot is meg a hangerőt ahogy mondtad de semmi... valami más megoldást nem tudnál?
2013. máj. 17. 03:31
 3/5 anonim ***** válasza:

előbb-utóbb lemerül.


https://www.youtube.com/watch?v=wBAx0YgMIZg


nem tudok mást. Hard reset, de csak ha lemerült és utána feltöltötted teljesen ! Akkor próbáld meg a billentyű kombót.

2013. máj. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és azt a kódot hová üssem majd be?
2013. máj. 17. 03:46
 5/5 anonim ***** válasza:
A telefon tárcsázóba.
2013. máj. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!