Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek is volt már e-fajta...

Nektek is volt már e-fajta problémátok? (WP8)

Figyelt kérdés

Van egy kb 1 hónapos Lumia 620-am..

Már többször csinálja ezt, hogy le van zárva a kijelző, fel akarom oldani, de nem megy..

sötét a kijelző, nem is rezek..

Ilyenkor csak azt tudom tenni hogy akku ki-be..


Valaki akinek van ilyen teloja, tapasztalt hasonló problémákat?


Ezt lehet valahogy orvosolni, vagy Szerviz?

Am nincs túlterhelve a telom.. Van benne microSD és az van rajt zene.. de kb 1.6GB és ennyi plusz van rajt egy játék is: Angry Birds..

Elég idegesítő tud lenni ez a probléma.. Meg olyannal is találkoztam hogy a böngészőbe lapozgatok, és egyszer csak nem érzékeli az ujjam..


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. máj. 17. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Feloldásos problémáról többen írnak fórumon, de nem tudni, hogy mi okozza, nekem szerencsére még nem jött elő. Olyan van nekem is hogy néha nem érzékeli az ujjamat, kb. 1 héten egyszer, úgyhogy nekem ez abszolút nem zavaró.
2013. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem tudom mitől lehet :/

Eléggé idegesítő..

2013. máj. 20. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!