Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U mobiltelefonom...

Sony Xperia U mobiltelefonom egyfolytában lefagy. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Van, hogy telefonálás közben meghal az egész, van, hogy hívás indítása előtt csinálja ezt, volt, hogy éjjel még ment rendesen, aztán reggel elaludtam, nem keltett az ébresztő, mert totál meghalt az egész telefon. Nincs túlterhelve, nincs rajta sok adat, csak pár kép meg zene, minden frissítve van rajta. Csak az enyém ilyen "selejtes" vagy másnak is van vele gondja?

2013. máj. 17. 23:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Frissítsd a SUS-al (=telepítsd újra) vagy a beállításokban keresd meg a gyári beállítsok visszaállítása lehetőséget. Ez nem normális működés.
2013. máj. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hát igen, szerintem sem az, nagyon idegesítő már...

Köszi, megpróbálom! Remélem javul majd a helyzet!

2013. máj. 18. 00:11
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, nekem is pont a héten volt, hogy reggelre meghalt az egész, bekapcsolni se lehetett, kétszer vettem ki az aksit és raktam vissza mire megjavult :D

Én meghagytam rajta a gyári 2.3.7-es androidot, a tiéden milyen verzió van?

2013. máj. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Eddig a gyári, épp most vagyok a frissítés közepén.
2013. máj. 18. 00:17
 5/17 A kérdező kommentje:
Hmm. Kész a frissítés, kinézetre nekem jobban tetszik, bár van egy-két fura dolog amihez hozzá kell szokni. Most egy kicsit lassú, de szerintem csak mert kell egy kis idő mire feláll teljesen a rendszer, ez most kicsit talán stabilabbnak tűnik, de majd pár nap múlva tudok véleményt mondani.
2013. máj. 18. 00:37
 6/17 anonim ***** válasza:

Ok, várom az eredményt :)

Ha tényleg megjavul tőle, akkor lehet én is rászánom magam a frissítésre.

2013. máj. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem ICS van rajta, semmi bajom vele 7 hónapja. Minden 7 köznap kelt rendesen, nem fagy le. frissítés után nekem 2 napig volt lomha.
2013. máj. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Frissítés után csináljatok gyári beállítások visszaállítását és minden rendben lesz!


És mindennap kapcsoljátok ki egyszer!

2013. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nekem úgy néz ki, bevált a frissítés, gyorsabbnak tűnik és a telefonálás sem fagyasztja le. Hála a jó égnek. Rettentő idegesítő volt már... Az előző hozzászólónak igaza volt, kell hozzá 2 nap mire megszokja az új rendszert, akkor kicsit akadt, de most már minden teljesen rendben van vele. :)
2013. máj. 19. 17:05
 10/17 anonim ***** válasza:
Én most a napokban vettem egy U-t ICS van rajta kicsit lomhának tűnik ,megkérdezhetem azóta hogy vagy megelégedve vele?
2013. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!