Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U mobiltelefonom...

Sony Xperia U mobiltelefonom egyfolytában lefagy. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Van, hogy telefonálás közben meghal az egész, van, hogy hívás indítása előtt csinálja ezt, volt, hogy éjjel még ment rendesen, aztán reggel elaludtam, nem keltett az ébresztő, mert totál meghalt az egész telefon. Nincs túlterhelve, nincs rajta sok adat, csak pár kép meg zene, minden frissítve van rajta. Csak az enyém ilyen "selejtes" vagy másnak is van vele gondja?

2013. máj. 17. 23:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A 3-as (és 6-os) válaszoló vagyok, frissítettem én is ICS-re, azóta nem fagy le, viszont elég lassú. Úgy érzem már nem elég a rendszernek az 512Mb RAM :S

Kacsintgatok a főzött romok felé, de még nem mertem belevágni.

2013. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is olvasgattam a mobilaréna xperia u fórumban ott többet tudnak ajánlani.Olvastam azt is,hogy Pc Companion-nál ahol írja hogy a legfrissebb rendszert használod van lehetőség a javításra azt nem próbálta még valaki? Mondjuk állítólag akkor is visszaáll minden alaphelyzetbe és törlődnek a telepített programok.
2013. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, ezért nem próbáltam a javítást :) Meg szerintem nincs értelme annak, hogy ugyanazt a lassú rendszert rakja vissza. Szvsz ICS-hez nem elég 512 mega RAM.
2013. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hát, nekem azóta megint szarakodik. Van, hogy úgy érzékeli a telefon, hogy be van dugva a fülhallgató (pedig nincs), és telefonálás közben nem hallom a másikat, nem csörög a telefon, stb... És azóta is rendszeresen lefagy.


Lehet, hogy hibásat fogtam ki, de elég sok mindenki panaszkodik róla, külföldön is.

2013. aug. 28. 19:00
 15/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már biztos nyomtam volna egy javítást a pc companion programba ha az után is ennyire rossz akkor más a hiba.
2013. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Már olyat is csináltam, de egy-két hét után ugyanúgy elkezd lefagyni. :(
2013. aug. 31. 16:14
 17/17 anonim válasza:

Nekem is elég lassú és mèg mindig a gyári van rajta, valamint nekem is szokta azt csinálni hogyha hallgatom fülesen a zenét és hívnak, akkor nem hallom a másik felet..

Szerintetek érdemes lenne frissítenem az androidot? Ha igen, akkor meg tudná mondani valaki, hogy azt hol kell?

2013. dec. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!