Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U-n hol lehet...

Sony Xperia U-n hol lehet visszaállítani a zenelejátszó alapértelmezett képét? (Android 2.3.7)

Figyelt kérdés

Az összes zeném egy albumba volt, és az egyik zenénél rámentem arra, hogy módosítás>lemezborító szerkesztése> és és letöltés a hálózatról, ugyan le is töltötte, de mivel ezeket a zenéket úgy konvertáltam át a youtube-ról és úgy tettem fel a telefonra, és mindegyiknél ismeretlen előadó volt az összes zene egy albumba volt, és amikor letöltöttem ezt a borítót, meg is változott, de az össze zenének ugyan az lett a képe, esetleg meg tudom változtatni a galériából egy másik képre, de engem most már nagyon zavar, hogy ott kép van?

esetleg vissza lehetne állítani az alapértelmezettre vagy erre nincs lehetőség csak a gyári beállítások visszaállításával!

Kérem akinek ilyen telefonja van, és csinált már ilyet vagy tudja a megoltást, attól előre is köszönöm! :)



2013. máj. 18. 12:10
 1/2 A kérdező kommentje:

Látom nagyon gyorsan érkeznek itt a válaszok, de már mindegy megoldódott a probléma, vissza bírtam tenni az alapértelmezett a képet a zene lemezborítójához!

De attol leírom, hogy mit is csináltam, hátha még valakinek még hasznára lesz, na szóval annyi az egész, hogy csinálsz egy képet a kamerával bármiről csinálhatsz az mindegy a lényeg, hogy kép legyen, ezután belépsz a zenelejátszóba rámész az egyik száma amelyiken rajta van a nem kívánt borító és itt a jobb alsó sarokban megnyomod a gombot majd módosítás>lemezborító szerkesztése és itt kiválasztod a gallériábol a képet amit csináltál, és most ez a kép lesz mindegyik ismeretlen zenei számnál és albumnál, most belépsz a gallériába és töröld ki azt a képet amit beillesztettél borítónak, majd indítsd újra a telefont és visszaáll az összes zenénél a régi lemez alapértelmezett kép, de ha mégsem akkor amit már ráteszel zenét az már úgy lesz rajta borító nélkül!

2013. máj. 18. 15:48
 2/2 anonim válasza:

Szia.:) én is hasonló cipőben járok. Viszont én nem akarom visszatenni az alapértelmezettre. Hanem mindegyiket egyéni képpel szeretném látni.

Erre van lehetőség? Te nem próbáltad?

2014. jún. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!