Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Google Nexus S telefon...

Májkül Nájt kérdése:

Samsung Google Nexus S telefonom meghülyült, és folyton olyan értesítést küld, hogy "A (z) Android-billentyűzet alkalmazás sajnos leállt" . Nem tudom a billentyűzetet használni. Mit tudok tenni a probléma megoldására?

Figyelt kérdés

Samsung Google Nexus S

Android 4.1.2


2013. máj. 18. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mitől lehet, de ezeket tanácsolom:

- elsőnek is a legalapabb: indítsd újra, hátha utána jó lesz

- ha ez nem jött be, akkor alkalmazásoknál tiltsd le az Android keyboard-ot vagy nem tudom mi a neve (helyette használj mondjuk Swiftkey-t)

- ha nem akarsz más billentyűzetet használni, és az újraindítás sem oldotta meg a problémát, akkor csinálj egy factory resetet

- ha még mindig rossz, akkor telepíts rá egy custom ROM-ot, mondjuk CM10.1-et.

2013. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

2 megoldás jutott eszembe:

1. telepíts egy custom romot

2. kérd meg egyik haverod, hogy küldje át bluetooth-on az egyik interneten megtalálható billenytyűzetet

( az előzővel annyiban nem értek egyet, hogy nem tud letölteni másik billenytyűzetet, mert nem tud rákeresni a google play-en a nem működő billenytyűzet miatt.

2013. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Töltöttem le egy billentyűzet programot és az apk-t raktam fel...de ha már itt tartunk,a Google Play sem működik,nem nyitja meg a telefon,pedig újra felraktam... Mi lehet a gond szerintetek?
2013. máj. 27. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!